تلویزیون سامسونگ

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–32 از 51 نتیجه

تلویزیون سامسونگ

ترکیبی از احساس شیرین رضایتمندی و هنر خلق تصاویر هیجان انگیز در تلویزیون سامسونگ باعث شده که کاربران زیادی سراغ Samsung بیایند. قیمت تلویزیون سامسونگ یکی از دلایل مهم محبوبیت این برند است اما تناسب کیفیت، احساس رضایت و عملکرد عالی نیز نقش مهمی در بازاریابی و فروش بالای سامسونگ دارند.

همانطور که در گوشی موبایل سری گلکسی یا همان کهکشهانی سامسونگ محبوبیت جهانی دارند در بازار تلویزیون سامسونگ اعتبار و جایگاه والایی دارد.

رقابت بین سامسونگ و اپل چقدر جدی است؟ همین رقابت را با همان شدت در حوزه تلوزیون وارد می کنیم و می بینیم که رقابت بین سامسونگ و ال جی به همان جدیت دیده می شود. اگر خواهان خرید تلویزیون سامسونگ، یعنی محصول سه ستاره (با کیفیت عالی) از نور چشم کره ای ها یعنی سامسونگ هستید، جای درستی قدم گذاشته اید.

مقایسه تلویزیون سامسونگ با برندهای دیگر

سامسونگ در بین تلویزیون ها بعد از سونی (خدایی کیفیت تصویرش چیز دیگری است) برند محبوب من است چون هیچوقت دست به کپی کردن از برند دیگری نزده است (البته شاید هم دزدکی این کار را کرده باشد) ولی در هر حال وجه تمایز و اعتبارش را همیشه حفظ کرده است. بازار جایی برای برندهای کپی ندارد و تنها اصالت است که موفقیت را رقم می زند. تلویزیون های سامسونگ از منظر طراحی به قدری عالی هستند که با اولد رقابت می کنند (با کمی اغراق!). تصویر هم عالی و اما بخش اسمارت هم اگر موبایل تان سامسونگ باشد که دیگر عالی می شود. به راحتی به اکانت سامسونگ متصل می شوید و رابط کاربری ساده و سریعی را تجربه می کنید.

تلویزیون سامسونگ و نمایش رنگ های واقعی

رقیب های اصلی تلویزیون سامسونگ

تلویزیون ال جی

تلویزیون سونی

معایب تلویزیون سامسونگ

درست نیست که بگویم تلویزیون های سامسونگ هیچ عیب و ایرادی ندارند ولی درست هم نیست که بگویم تلویزیون های سامسونگ دارای عیب هستند. در این چند سال اخیر سامسونگ به قدری به نظرات خریداران تلویزیون توجه داشته است که محصولات خود را از هر نظر مطابق میل کاربران تولید می کند به همین دلیل معایب که هیچ، عیبی جدی نمی توان به تلویزیون های آن گرفت. فقط موضوعی که در مدل های جدید مطرح است، این است که تلویزیون ها به قدری باریک شده اند که ممکن است کمی استحکام آن ها تهدید شود.

تلویزیون سامسونگ ساخت کجاست؟

اگر از خود سامسونگ بخواهیم اصل بدهد؛ می گوید سامسونگ هستم از کره 84 ساله! ولی خب به دلیل سن زیادش از کره خسته شده و جدیداً در کشورهای دیگری هم دیده می شود. هر چند اصالتاً همه تلویزیون های سامسونگ در کره ساخته می شوند ولی مونتاژ آن ها در کشور مصر (و چند کشور دیگر) انجام می شود.

شرکت سامسونگ انعطاف بالایی در تولید دارد و در کشورهای مختلفی دست به تولید تلویزیون زده است. مدل های کیولد سامسونگ در کشور مصر و ویتنام تولید می شوند. تلویزیون های کریستالی ال ای دی سامسونگ در مصر، ویتنام و اسلوواکی تولید می شوند که البته مدل های اسلوواکی منو فارسی ندارند. همچنین تلویزیون های نئو کیولد سامسونگ نیز در مصر تولید می شوند.

قیمت تلویزیون سامسونگ

به عنوان یکی از ناخداهای کشتی فناوری، شرکت سامسونگ مدعی این است که بهترین کیفیت را برای محصولاتش در نظر می گیرد و طبیعتاً افزایش کیفیت باعث می شود که قیمت تلویزیون Samsung هم به موجب آن افزایش پیدا کند. البته در مقایسه با تلویزیون های ایرانی این تفاوت قیمت کاملاً معقول است چرا که امکانات و کارایی آنها اصلاً با هم قابل مقایسه نیست. در نهایت شما کدام یک را ترجیح می دهید؟

بهترین تلویزیون Samsung

بهترین تلویزیون سامسونگ همان هایی هستند که هفت خوان رستم را طی کرده اند و با عبور از فیلترهای بسیار توانسته اند خود را در میان بازاریان به اثبات برسانند. اگر به دنبال یکه تاز بازار، رهبر تکنولوژی و کیفیت ساخت عالی هستید، این برند کره ای می تواند احساس رضایتمندی را در تک تک سلول های بدنتان برافراشته کند.

دیدن ادامه...