گارانتی محصولات افرالند

گارانتی محصولات

گارانتی تلویزیون یخچال فریزر  لباسشویی ظرفشویی

با تجربه ای که در فروش لوام خانگی داریم، می دانیم یکی از دغدغه های مشتریان عزیز هنگام خرید و بعد از آن بحث گارانتی است. ما می دانیم فروش های بعدیمان به رضایت شما از خریدتان بستگی دارد و ما با تمرکز روی مشاوره دقیق و تخصصی هنگام خرید و گارانتی و خدمتات پس از فروش، تلاش می کنیم تجربه ای لذت بخش را از خرید به شما بدهیم. در این صفحه از افرالند به توضیح کامل گارانتی و تضمین اصالت کالا پرداخته ایم.

گارانتی اصالت کالا:

با توجه به سیاستهای فروشگاه اینترنتی افرالند در مسیر کسب  اعتبار و جذب مشتریان بیشتر و همکاران جدید همه کالاهای عرضه شده در فروشگاه کاملا اصلی بوده و دارای سریال نامبر و بارکد مربوطه می باشد که برای بررسی اصالت کالا مشتریان می توانند از آن بهره ببرند.

گارانتی سلامت فیزیکی :

همه کالاهایی که از طرف فروشگاه اینترنتی افرالند ارسال می شوند دارای گارانتی سلامت فیزیکی تا زمان تحویل کالا و تسویه حساب توسط مشتری هستند. مشتریان گرامی توجه داشته باشند هنگام تحویل کالا محصول را به صورت کامل بررسی و سالم تحویل گرفته سپس اقدام به تسویه حساب کنند.

گارانتی محصول

✔ زمان گارانتی :

☑تلویزیون : 18 – 24 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش

☑ سیستم صوتی : 12 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش

☑ لوازم خانگی بزرگ: 24 ماه گارانتی و 5 سال خدمات

☑ لوازم خانگی ریز: 12 ماه گارانتی و 5 سال خدمات

🔍 با توجه به این که کلیه محصولات افرالند وراداتی می باشد، فاقد گارانتی های سام سرویس و گلدیران می باشد. لذا مشتریان عزیز می توانند محصولات را بدون گارانتی و یا با گارانتی معتبر شرکتی تهیه نمایید. افرالند برای گارانتی کردن محصولات خود با چند شرکت معتبر و فعال قرارداد بسته است. هزینه گارانتی با مشتری است و با توجه به نوع و قیمت محصول، هزینه ی آن متغییر است.

✔ برگه گارانتی بدون مهر شرکت فاقد هر گونه اعتبار می باشد .

✔ خدمات دستگاه و کالا ها در مدت شروع قرار داد رایگان می باشد .

✔ نصب و را اندازی دستگاه ال ای دی  و راه اندازی های اولیه تلویزیون ها رایگان بوده و مشتری های عزیز ما تنها موظف به پرداخت ایاب ذهاب طبق تعرفه شرکت می باشد.

✔ در هنگام نصب هزینه لوازم مصرفی و نصب سینما خانگی ( سیستم صوتی مجزا) بر عهده خریدار میباشد.

✔ خدمات دستگاه از زمان نصب دستگاه اغاز و زمانی معتبر است که با هماهنگی دفتر مرکزی و توسط نماینده شرکت مربوطه نصب و راه اندازی شده باشد.

(در نظر داشته باشید پنل تلویزیون شامل خدمات رایگان نمی باشد )

✔ این شرکت مسئول خرابی های قبل نصب دستگاه نمی باشد و شروع خدمات برای دستگاه های معیوب یا خراب ممنوع می باشد و برای فروشنده و خریدار پیگرد قانونی دارد .

  1. صدمات ناشی از حمل و نقل_شکستگی_آب خوردگی_نوسانات برق_آتش سوزی_رعد و برق_حوادث طبیعی_استفاده غلط یا عمل نکردن به دستور العمل های ذکر شده در در دفترچه راهنمای دستگاه
  2. دستگاه هایی که دستکاری شده یا توسط اشخاصی بجز نمایندگان مجاز تعمییر شود .

🔍 حمل و نقل دستگاه در زمان تعمیر بر عهده مصرف کننده می باشد.

🔍 قطعات و تجهیزات جانبی از قبیل ( باتری ها _ دستگاه ریموت یا کنترل از راه دور یا بلند گوهای دستگاه های صوتی) شامل خدمات رایگان نمی باشد.

🔍 مشتری گرامی در هنگام بروز خرابی قبل از تماس با نماینده شهر خود ابتدا می بایست با دفتر مرکزی تهران تماس گرفته شود و شرکت با هماهنگی های لازم برای رفع خرابی دستگاه اقدام نماید. در غیر این صورت شرکت هیچ گونه تعهدی در مورد دستگاه مورد نظر ندارد.

🔍 هر برگه ضمانت منحصر تنها به یک دستگاه می باشد .

🔍 این قرار داد بین شرکت گارنتی و مصرف کننده میباشد.

گارانتی لوازم خانگی