ماشین ظرفشویی بوش

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–32 از 33 نتیجه

ماشین ظرفشویی بوش 8zdi48q
تومان49.000.000
 • مدل کامل: SMS8ZDI48Q
 • نوع ظرفشویی: مبله
 • کشور سازنده: آلمان
 • ظرفیت: 13 نفره
 • تعداد قفسه: 3 قفسه
ماشین ظرفشویی بوش 6ECI03Eقفسه های ماشین ظرفشویی بوش 6ECI03E
تومان35.000.000
 • مدل کامل: SMS6ECI03E
 • نوع ماشین ظرفشویی: مبله
 • ساخت: آلمان
 • سال ساخت: 2021
 • تعدا قفسه: 3 قفسه
ماشین ظرفشویی بوش 4hci60eماشین ظرفشویی بوش 4hci60e زاویه باز شدن
✔️به زودی
 • مدل کامل: SMS4HCI60E
 • نوع ماشین ظرفشویی: مبله
 • ساخت: آلمان
 • سال ساخت: 2021
 • تعدا قفسه: 3 قفسه

ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش همچون همه محصولات ساخت آلمان ژنتیک و دی ان ای اورجینالی دارند که باعث می شوند سالیان سال همچون روز اول کار کنند.

بوش برخلاق برندهای شرقی سرش توی لاک خودش است و خیلی اهل هیجانات و نوآوری های عجیب و غریب نیست. بوش ظرفشویی هایش را قطره چکانی آپدیت می کند اما همین با کیفیتی که ارائه می دهد توانسته نظر مثبت کاربران چندین و چند ساله اش را حفظ کند. قیمت ظرفشویی بوش به نسبت رقبا بالاتر است با این حال شما حاضرید چقدر بابت کیفیت ساخت بالاتر پرداخت کنید؟

بوش به لطف استفاده از فناوری های پیشرفته در ماشین های ظرفشویی و دیگر تجهیزات خود به یکی از شناخته شده ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی تبدیل شده است. ماشین ظرفشویی تنها یکی از لوازم خانگی آشپزخانه است که توسط بوش تولید می شود. یک ماشین ظرفشویی مطمئن و موثر بخش مهمی از یک آشپزخانه را تشکیل می دهد اما چه چیزی باعث متمایز شدن ماشین های ظرفشویی بوش می شود؟

ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش

ماشین های ظرفشویی بوش با قابلیت های مختلفی که ارائه می دهد دارای ویژگی های است که باعث متمایز شدن آنها می شود:

درایو EcoSilence– موتورهای ماشین ظرفشویی بوش؛ برخلاف بسیاری از ماشین های ظرفشویی از برس استفاده نمی کنند. به گفته بوش؛ این امر باعث کاهش تنش مکانیکی؛ اصطکاک و فرسایش و در نتیجه کاهش مصرف انرژی و سطح سر و صدا می شود.

DosageAssist– ماشین های ظرفشویی بوش دارای یک محفظه مخصوص قرص های ظرفشویی هستند. جت های آب در طول چرخه شسشتو با کمک آب این قرص ها را به طور یکنواخت حل خواهند کرد.

AutoBrilliance– یکی دیگر از ویژگی های ماشین های ظرفشویی بوش است که با قابلیت AutoBrilliance می توان دمای ماشین ظرفشویی را برای استفاده بیشتر از قرص های شوینده چند منظوره و استفاده کامل از بخش Rinse Aid تنظیم می کند.

سیستم قفسه Vario– ماشین های ظرفشویی بوش یکی از سه نوع چدیمان قفسه ها را دارند. Vario شامل دو قفسه تاشو؛ VarioFlex شامل 6 قفسه تاشو و یک سبد کارد و چنگال قابل جابجایی و VarioFlex Pro شامل 14 قفسه تاشو با نقاط لمس رنگی برای آیتم های متحرک است.

Load sensor میزان مصرف آب را متناسب با اندازه بار تنظیم می کند؛ به طوری که ماشین ظرفشویی کاملا متناسب با کثیفی ظرف ها از شوینده و آب استفاده می کند.

قابلیت ها و برنامه های ماشین ظرفشویی بوش

قابلیت ها و برنامه های ماشین ظرفشویی بوش شامل موارد زیر می شوند:

برنامه شستشوی اتوماتیک – برنامه های خودکار بوش میزان کثیف بودن شما را ارزیابی می کنند و مدت زمان برنامه و دما را متناسب با آن تنظیم می کنند. وقتی ظرف هایتان خیلی کثیف نیستند این برنامه باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شوند.

IntensiveZone wash– برنامه ای است که با افزایش فشار آب در سبد پایینی؛ انرژی لازم برای تمیز کردن قابلمه ها و سایر ظروفی که به شدت کثیف شده اند را فراهم می آورد.

HalfLoad Plus– این برنامه چرخه شسشتوی نیم بار را تنظیم می کند. با این برنامه شما می توانید ظرف هایی که در یکی از قفسه ها چیده شده اند را شستشو دهید و در نتیجه در زمان و مصرف آب؛ مواد شوینده و برق خود صرفه جویی کنید.

HygienePlus– برای دفع بهتر باکتری ها از ظروف شما و کودکانتان از آب گرم تری برای شستشوی نهایی استفاده می کند.

ExtraDry– با این برنامه؛ شستشوی نهایی از دمای بالاتر استفاده می کند؛ گرمای بیشتری برای خشک شدن بهتر باقی می گذارد. این برنامه برای ظروف شیشه ای و پلاستیکی بسیار مفید است.

AquaSensor– این برنامه باعث می شوند که میزان آب مورد استفاده قبل از شستشو اندازه گیری شود و تا جایی که امکان دارد از آب استفاده مجدد شود.

قفسه ها – VarioDrawer, VarioDrawer Plus  و  VarioDrawer Pro سه نوع مختلف از قفسه های کارد و چنگال و ظروف هستند. این قفسه ها می توانند اقلام کوچکی مانند لیوان های کوتاه را در خود جای دهند. برخی از ماشین های ظرفشویی بوش دارای یک قفسه سوم است. VarioDrawer Plus انعطاف پذیری بیشتری را در بارگذاری آیتم های مختلف ارائه می دهند. کاربران می توانند به راحتی این قفسه ها را تغییر موقعیت دهند تا ظروف خود را در دستگاه جا دهند.

خشک کن زئولیت (Zeolith) – از مواد معدنی زئولیت در برخی از سیستم های خشک کن بوش استفاده می شود؛ گفته می شود که این مواد معدنی به خشک کردن سریع و کم مصرف کمک می کند.

EmotionLight– چراغ های LED داخل ماشین ظرفشویی به شما اجازه مشاهده هر گوشه از دستگاه را می دهد.

Rackmatic Plus– بالاترین سبدی است که 3 تنظیم ارتفاع متفاوت و 9 موقعیت بارگیری متفاوت را ارائه می دهد.

تاخیر زمانی – اکثر ماشین های ظرفشویی بوش دارای برنامه تاخیر زمانی هستند که به شما اجازه می دهد تا از تاخیرهای 3، 6، 9 یا 24 ساعته استفاده کنید.

دیدن ادامه...