ماشین ظرفشویی بوش

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 23 نتیجه

ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش

بوش به لطف استفاده از فناوری های پیشرفته در ماشین های ظرفشویی و دیگر تجهیزات خود به یکی از شناخته شده ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی تبدیل شده است. ماشین ظرفشویی تنها یکی از لوازم خانگی آشپزخانه است که توسط بوش تولید می شود. یک ماشین ظرفشویی مطمئن و موثر بخش مهمی از یک آشپزخانه را تشکیل می دهد اما چه چیزی باعث متمایز شدن ماشین های ظرفشویی بوش می شود؟

ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش

ماشین های ظرفشویی بوش با قابلیت های مختلفی که ارائه می دهد دارای ویژگی های است که باعث متمایز شدن آنها می شود:

درایو EcoSilence– موتورهای ماشین ظرفشویی بوش؛ برخلاف بسیاری از ماشین های ظرفشویی از برس استفاده نمی کنند. به گفته بوش؛ این امر باعث کاهش تنش مکانیکی؛ اصطکاک و فرسایش و در نتیجه کاهش مصرف انرژی و سطح سر و صدا می شود.

DosageAssist– ماشین های ظرفشویی بوش دارای یک محفظه مخصوص قرص های ظرفشویی هستند. جت های آب در طول چرخه شسشتو با کمک آب این قرص ها را به طور یکنواخت حل خواهند کرد.

AutoBrilliance– یکی دیگر از ویژگی های ماشین های ظرفشویی بوش است که با قابلیت AutoBrilliance می توان دمای ماشین ظرفشویی را برای استفاده بیشتر از قرص های شوینده چند منظوره و استفاده کامل از بخش Rinse Aid تنظیم می کند.

سیستم قفسه Vario– ماشین های ظرفشویی بوش یکی از سه نوع چدیمان قفسه ها را دارند. Vario شامل دو قفسه تاشو؛ VarioFlex شامل 6 قفسه تاشو و یک سبد کارد و چنگال قابل جابجایی و VarioFlex Pro شامل 14 قفسه تاشو با نقاط لمس رنگی برای آیتم های متحرک است.

Load sensor میزان مصرف آب را متناسب با اندازه بار تنظیم می کند؛ به طوری که ماشین ظرفشویی کاملا متناسب با کثیفی ظرف ها از شوینده و آب استفاده می کند.

قابلیت ها و برنامه های ماشین ظرفشویی بوش

قابلیت ها و برنامه های ماشین ظرفشویی بوش شامل موارد زیر می شوند:

برنامه شستشوی اتوماتیک – برنامه های خودکار بوش میزان کثیف بودن شما را ارزیابی می کنند و مدت زمان برنامه و دما را متناسب با آن تنظیم می کنند. وقتی ظرف هایتان خیلی کثیف نیستند این برنامه باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شوند.

IntensiveZone wash– برنامه ای است که با افزایش فشار آب در سبد پایینی؛ انرژی لازم برای تمیز کردن قابلمه ها و سایر ظروفی که به شدت کثیف شده اند را فراهم می آورد.

HalfLoad Plus– این برنامه چرخه شسشتوی نیم بار را تنظیم می کند. با این برنامه شما می توانید ظرف هایی که در یکی از قفسه ها چیده شده اند را شستشو دهید و در نتیجه در زمان و مصرف آب؛ مواد شوینده و برق خود صرفه جویی کنید.

HygienePlus– برای دفع بهتر باکتری ها از ظروف شما و کودکانتان از آب گرم تری برای شستشوی نهایی استفاده می کند.

ExtraDry– با این برنامه؛ شستشوی نهایی از دمای بالاتر استفاده می کند؛ گرمای بیشتری برای خشک شدن بهتر باقی می گذارد. این برنامه برای ظروف شیشه ای و پلاستیکی بسیار مفید است.

AquaSensor– این برنامه باعث می شوند که میزان آب مورد استفاده قبل از شستشو اندازه گیری شود و تا جایی که امکان دارد از آب استفاده مجدد شود.

قفسه ها – VarioDrawer, VarioDrawer Plus  و  VarioDrawer Pro سه نوع مختلف از قفسه های کارد و چنگال و ظروف هستند. این قفسه ها می توانند اقلام کوچکی مانند لیوان های کوتاه را در خود جای دهند. برخی از ماشین های ظرفشویی بوش دارای یک قفسه سوم است. VarioDrawer Plus انعطاف پذیری بیشتری را در بارگذاری آیتم های مختلف ارائه می دهند. کاربران می توانند به راحتی این قفسه ها را تغییر موقعیت دهند تا ظروف خود را در دستگاه جا دهند.

خشک کن زئولیت (Zeolith) – از مواد معدنی زئولیت در برخی از سیستم های خشک کن بوش استفاده می شود؛ گفته می شود که این مواد معدنی به خشک کردن سریع و کم مصرف کمک می کند.

EmotionLight– چراغ های LED داخل ماشین ظرفشویی به شما اجازه مشاهده هر گوشه از دستگاه را می دهد.

Rackmatic Plus– بالاترین سبدی است که 3 تنظیم ارتفاع متفاوت و 9 موقعیت بارگیری متفاوت را ارائه می دهد.

تاخیر زمانی – اکثر ماشین های ظرفشویی بوش دارای برنامه تاخیر زمانی هستند که به شما اجازه می دهد تا از تاخیرهای 3، 6، 9 یا 24 ساعته استفاده کنید.

انواع ماشین های ظرفشویی بوش در فرالند

بوش ماشین های ظرفشویی خود را بر اساس سری های 2؛ 4، 6 و 8 به بازار عرضه کرده است و شما در فروشگاه فرالند می توانید برای خرید ماشین های ظرفشویی سری 4 تا 8 اقدام کنید. به طور معمول هر چه شماره سری بالاتر باشد، شما می توانید از برنامه ها، امکانات و طراحی ماشین ظرفشویی متفاوت تری استفاده کنید.

یکی از تفاوت هایی که در طراحی این دستگاه ها وجود دارد این است که ماشین ظرفشویی سری 4 بوش از پنل دکمه ای استفاده می کند؛ در حالی که در ماشین ظرفشویی سری 6 بوش از پنل لمسی و در ماشین ظرفشویی سری 8 بوش از پنل مخفی لمسی استفاده می شود.

از تفاوت های دیگر این دستگاه ها می توان به دمای آب مصرف شده در برنامه شستشوی خودکار اشاره کرد. در ماشین ظرفشویی سری 4 بوش از دمای 45 تا 55 درجه؛ در ماشین ظرفشویی سری 6 بوش از دمای 45 تا 65 درجه استفاده می شود. این در حالی است که در ماشین های ظرفشویی سری 8 چند برنامه شستشوی خودکار وجود دارد که به ترتیب برنامه شماره 1 از دمای 35 تا 45؛ برنامه 2 از دمای 45 تا 65 درجه و برنامه 3 از دمای 65 تا 75 درجه برای شستشوی ظرف ها استفاده می کنند.

شما در هر سه سری 4غ 6 و 8 می توایند از برنامه شستشوی Intensive با دمای 70 درجه؛ برنامه شستشوی Glass با دمای 40 درجه، برنامه شستشوی Quick Wash با دمای 45 درجه، برنامه شستشوی Silence با دمای 50 درجه و برنامه شستشوی Eco با دمای 50 درجه استفاده کنید؛ این در حای است که در سری 6 برنامه اکو بعد از اتمام چرخه شستشو درب را به طصورت خودکار تا 15 درجه باز می کند تا ظرف ها خشک شوند.

شما می توانید فناوری زئولیت را تنها در ماشین های ظرفشویی سری 8 بوش و برخی از مدل های سری 6 پیدا کنید.

رده مصرف انرژی در ماشین های ظرفشویی سری 4 و 6 بوش A++ و در ماشین های ظرفشویی سری 8 بوش A+++ است.

ماشین های ظرفشویی سری 4؛ 6 و 8 بوش از 3 قفسه استفاده می کنند که قفسه بالایی به کارد و چنگال و ظروف کوچک اختصاص داده می شود؛ با این تفاوت که در سری 8 این قفسه V شکل بوده و جادارتر از قفسه سوم ماشین های ظرفشویی سری 6 و 4 بوش می باشد.

قابلیت Home Connect را می توان در ماشین های ظرفشویی سری 8 بوش و برخی از مدل های سری 6 پیدا کرد و در نهایت ماشین های ظرفشویی سری 8 بوش برای نورپردازی داخلی از لامپ های LED استفاده می کنند در حالی که در سری های 4 و 6 اسن قابلیت وجود ندارد.

پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی بوش در ایران

به طور کلی در ایران ماشین های ظرفشویی بوش از استقبال بیشتری برخوردار است در ادامه شما می توانید برخی از مدل های پرفروش ماشین های ظرفشویی بوش را مشاهده بفرمایید:

 1. ظرفشویی بوش 46NI03E
 2. ظرفشویی بوش 46NW03E
 3. ظرفشویی بوش 46NW01D
 4. ظرفشویی بوش 67TI02
 5. ظرفشویی بوش 68TW06
 6. ظرفشویی بوش 68NW06
 7. ظرفشویی بوش 68TW06E
 8. ظرفشویی بوش 67TW02
 9. ظرفشویی بوش 88TI02
 10. ظرفشویی بوش 88TW02
 11. ظرفشویی بوش 88TI46
 12. ظرفشویی بوش 88TI36
 13. ظرفشویی بوش 68MI04
 14. ظرفشویی بوش 46MI10M
 15. ظرفشویی بوش 46MW10M

توجه داشته باشید که در شماره مدل های بالا کاراکتر اول نشان دهنده سری ماشین ظرفشویی بوش، کاراکتر دوم نشان دهنده تعداد برنامه ها، کاراکتر سوم نشان دهنده سال تولید؛ کاراکتر سوم نشان دهنده رنگ و کاراکتر آخر نشان دهنده کشور سفارش دهنده است که M نشان دهنده خاورمیانه، E نشان دهنده اروپا و D نشان دهنده سفارش و ساخت در آلمان است. به طور مثال 46MW10M یک ماشین ظرفشویی سری 4 بوش است که از 6 برنامه پشتیبانی می کند؛ دارای رنگ سفید و سفارش خاورمیانه است.

دیدن ادامه...