تلویزیون 55 اینچ

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–32 از 109 نتیجه

تلویزیون 55 اینچ

خرید تلویزیون 55 همواره انتخابی در دسترس بوده است که می تواند همان ژنتیک نمایشگر برادران بزرگترش را در اختیار کاربران بگذارد.

در واقع قیمت اقتصادی با حفظ اصالت خانوادگی برگ برنده تلویزیون های سایز 55 اینچ است تا کاربرانی که از لحاظ بودجه در فشار هستند بتوانند همچنان کیفیت عالی محصولات را دریافت کنند. یکی از مهم ترین بخش های خرید تلویزیون، انتخاب سایز مناسب است. در اینجا قرار است به بررسی مراحل مهم در خرید تلویزیون 55 اینچ بپردازیم و نکات لازم قبل از خرید را مطرح می کنیم. اگر هنوز نمی دانید چه سایز تلویزیون بخرید؟ یا تصمیم گرفته اید تلویزیون سایز 55 اینچ خریداری کنید، به هر حال قبل از هر کار توضیحاتی که در ادامه ذکر می کنیم را مطالعه نمائید.

خرید تلویزیون 55 اینچ و نکات مهم آن

  • چرا تلویزیون 55 اینچ؟
  • برندهای برتر تلویزیون حال حاضر
  • فضای مناسب تلویزیون سایز 55
  • قیمت تلویزیون 55 اینچ

انتخاب تلویزیون 55 اینچ

پرطرفدارترین سایز تلویزیون در کل دنیا سایز 55 اینچ است. هر چند نمایشگرهایی با سایزهای مختلف تولید می شوند ولی با توجه به فضای منزل، قیمت محصول و نیاز کاربر، خریداران بیشتر به سمت سایز 55 اینچ سوق داده می شوند. اگر تصمیم گرفته اید برای منزل خود یک تلویزیون سایز 55 بخرید در ادامه لیست برندهای برتر، قیمت تلویزیون سایز 55 اینچ و فضای مناسب این تلویزیون را در اختیارتان قرار می دهیم.

دیگر سایزهای پرطرفدار

تلویزیون 65 اینچ

تلویزیون 75 اینچ

تلویزیون 85 اینچ


برندهای برتر تلویزیون حال حاضر

ما در فروشگاه افرالند پرفروش ترین تلویزیون ها را از بهترین برندهای مطرح دنیا به فروش می رسانیم. در لیست زیر می توانید برندهای برتر تولید کننده تلویزیون را مشاهده نمائید. این لیست به ترتیب محبوبیت و فروش بیشتر چیده شده است.

  • تلویزیون سامسونگ
  • تلویزیون ال جی
  • تلویزیون سونی
  • تلویزیون شیائومی
  • تلویزیون هایسنس
  • تلویزیون پاناسونیک

فضای مناسب تلویزیون سایز 55 اینچ

به صورت کلی نمی توان گفت دقیقاً چه سایز تلویزیونی برای اتاق شما مناسب است، چون انتخاب سایز تلویزیون به سلیقه شما، مبلغی که برای خرید تلویزیون در نظر دارید و البته که فضای اتاق تان بستگی دارد. ممکن است کسی بخواهد برای اتاقی با متراژ متوسط یک تلویزیون بزرگ تر از حد معمول بخرد و کسی دیگر خیلی به دنبال نمایشگر بزرگ نباشد.

به صورت کلی باید فاصله شما با تلویزیون 55 اینچ 1.5 تا 2 متر باشد. البته این حدودی است ولی برای خرید تلویزیون 55 اینچ فورکی این میزان فاصله مناسب است. اگر از تلویزیون دور می نشینید و فضای بیشتری دارید باید تلویزیون بزرگ تری بخرید(همچنین عکس قضیه هم همینطور خواهد بود).


قیمت تلویزیون 55 اینچ

در حالت کلی قیمت تلویزیون 55 اینچ متوسط بوده و در رنج قیمتی نه خیلی زیاد و نه خیلی ارزان قرار دارد. البته قیمت هر مدل با توجه به اینکه چقدر پیشرفته باشد متفاوت خواهد بود. مثلا با قیمت تلویزیون ال جی g1 می تواند (به صورت تقریبی دو) تلویزیون ال جی up7550 خرید. پس قیمت تلویزیون سایز 55 اینچ کاملاً بستگی به مدل دارد و می تواند دامنه متنوعی را در بر گیرد.

دیدن ادامه...