تلویزیون 65 اینچ

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–32 از 115 نتیجه

تلویزیون 65 اینچ

تلویزیون 65 اینچ با آن اندازه بزرگ و جادارش یکی از شیرین ترین تجربه های دیداری تماشای محتوای تصویری را در اختیار تان قرار می دهد.

اندازه صفحه نمایش اگر با کیفیت و وضوح مناسبی هم ترکیب شده باشد باعث می شود که کاربر هیچ مانعی بر سر غوطه وری درون محتوای بصری پیش روی خود نبیند. از این حرف ها بگذریم اگر قیمت تلویزیون سایز 65 برای تان مسئله قابل هضمی است و به دنبال تجربه تماشایی فراموش نشدنی هستید، خرید این سایز نمایشگر را به شما توصیه می کنیم.

در حال حاضر سایز تلویزیون متنوع هستند و می توانید نمایشگرهایی با ابعاد و وزن متفاوت خریداری نمائید. در اینجا قصد داریم در خصوص خرید تلویزیون 65 اینچ و نکات مهم صحبت کنیم. اگر می خواهید بدانید آیا تلویزیون سایز 65 اینچ به دردتان می خورد یا نه؟ در ادامه همراه ما باشید.

خرید تلویزیون 65 اینچ و نکات مهم آن

  • دلایل خرید تلویزیون 65 اینچ
  • بهترین برندهای تلویزیون در بازار
  • فضای منزل و انتخاب تلویزیون سایز 65
  • تعیین بودجه و قیمت تلویزیون 65 اینچ

دلایل خرید تلویزیون 65 اینچ

بیشتر افرادی که به سمت خرید تلویزیون سایز 65 اینچ می آیند، فضای اتاق بزرگی دارند. اگر فکر می کنید یک تلویزیون 55 اینچ برای شما کوچک است و برای تجربه سینمایی بهتر، به یک تلویزیون بزرگ‌تر نیاز دارید، انتخاب درستی کرده اید. در حالت کلی هر چقدر تلویزیون بزرگ‌تر باشد، لذت تماشای آن هم بیشتر است(البته باید اتاق هم ظرفیت آن سایز تلویزیون را داشته باشد).

دیگر سایزهای پرطرفدار

تلویزیون 55 اینچ

تلویزیون 75 اینچ

تلویزیون 85 اینچ


بهترین برندهای تلویزیون در بازار

در حال حاضر چند برند پرطرفدار در ایران وجود دارد که می تواند گفت بیشترین میزان فروش تلویزیون را در کل دنیا(و ایران البته) در دست دارند اما در بین آن ها هم 3 برند اصلی حضور دارند که غول تولید تلویزیون هستند. در قسمت پایین می توانید به ترتیب میزان فروش برندهای محبوب را مشاهده کنید.

  • تلویزیون سامسونگ
  • تلویزیون ال جی
  • تلویزیون سونی
  • تلویزیون شیائومی
  • تلویزیون هایسنس
  • تلویزیون پاناسونیک

فضای منزل و انتخاب تلویزیون 65 اینچ

نکته مهمی که در خرید تلویزیون مطرح است، انتخاب سایز مناسب است. اگر یک تلویزیون پیشرفته و گران‌قیمت هم بخرید ولی سایز مناسب اتاق شما نباشد، پول تان را هدر داده اید چون بهترین تجربه تماشایی را از آن دریافت نخواهید کرد. به طور کلی برای یک تلویزیون 65 اینچ فورکی باید 1.5 تا 2.5 متر فاصله را با نمایشگر رعایت کنید تا بهترین تجربه دیداری را دریافت کنید. اگر نزدیک تر می نشینید و فضای اتاق تان کوچک‌تر است ، پس سراغ سایزهای کوچک‌تر بروید(برای اتاق های بزرگ‌تر هم، سراغ سایزهای بزرگ‌تر).


تعیین بودجه و قیمت تلویزیون 65 اینچ

تعیین بودجه شما و قیمت تلویزیون 65 اینچ مهم ترین مرحله برای رسیدن به نمایشگر دلخواه تان است. هر چقدر بیشتر هزینه کنید امکانات و کیفیت بالاتری را دریافت خواهید کرد ولی اگر هوشمندانه خرید کنید، می توانید با هر میزان مبلغی که در نظر دارید بهترین گزینه در آن رنچ قیمتی را خریداری نمائید. پیشنهاد می کنم برای دریافت لیست محصولات متناسب با بودجه تان با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و در خصوص خرید تلویزیون از آن ها اطلاعات لازم را دریافت کنید.

دیدن ادامه...