ماشین ظرفشویی سامسونگ

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 6 نتیجه

ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی در وقت و انرژی شما صرفه جویی می کند و سامسونگ یکی از برنده هایی است که در این هدف به شما کمک می کند. ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای چرخه های شستشو؛ گزینه ها و تنظمات متفاوتی است که استفاده از آنها باعث می شود تا ظرف های شما به بهترین شکل ممکن تمیز شوند. بسته به ظرئف و نحوه بارگیری آنها؛ باید بهترین گزینه را انتخاب کنید تا بهترین نتایج را دریافت کنید.

انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ

خرید ماشین ظرفشویی توکار سامسونگ– ماشین های ظرفشویی توکار در داخل کابینت به صورت ثابت نصب می شوند و شما نمی توانید بعدها آن را مانند ماشین های ظرفشویی پرتابل جابجا کنید.

خرید ماشین ظرفشویی رومیزی سامسونگ– این دستگاه دارای ابعاد بسیار کوچکی هستند و روی میز یا پیشخوان قرار می گیرند. این دستگاه ها برای خانواده های دو نفره ایده آل است.

خرید ماشین ظرفشویی مبله سامسونگ– ماشین های ظرفشویی مبله دارای ظرفیت بالایی است و برای خانواده های پر جمعیت گزینه ای ایده آل می باشد.

چرخه های ماشین ظرفشویی

Auto– به این چرخه شستشو در مدل های قدیمی Smart Auto گفته می شد. این چرخه سطح کثیفی ظرف ها را تشخیص می دهد و میزان استفاده از آب و مواد شوینده را بر اساس آن تنظیم می کند.

Chef– از این چرخه برای تمیز کردن همزمان ظرف هایی که خیلی کثیف هستند و ظرف های کمی کثیف استفاده کنید. ظرف هایی که خیلی کثیف شده اند را در منطقه Zone Booster و مواردی که زیاد کثیف نیستند را در مناطق دیگر بارگیری کنید.

Delicate– از این چرخه برای وسایل ظریف و شکننده مانند لیوان های شیشه ای استفاده می شود.

Express 60- در مدل های قدیمی به این چرخه Quick+ گفته می شد. در صورت نیاز به شستشوی سریع ظرف ها می توانید از این چرخه استفاده کنید. توجه داشته باشید که این چرخه در عرض 60 دقیقه یا 1 ساعت انجام می شود و گزینه خوبی برای ظروغی که کمی کثیف هستند می باشد. در این چرخه زمان خشک شدن وجود ندارد.

Heavy- از این چرخه برای ظرف های خیلی کثیف استفاده می شود.

Normal– از این چرخه برای ظروف معمولی کثیف استفاده می شود. برچسب مصرف انرژی ماشین ظرفشویی بر اساس این چرخه شستشو است.

Pots & Pans– از این چرخه برای ظروف و قابلمه هایی که بسیار کثیف شده اند و به سختی تمیز می شوند استفاده می شود.

Rinse Only– برای شستشوی ظروف؛ لیوان های نقره ای که سریع شسته نمی شوند از این چرخه شستشو استفاده کنید. از مواد شوینده استفاده نکنید.

Self Clean – از این چرخه برای تمیز کردن مخزن ماشین ظرفشویی استفاده می شود. اگر ماشین ظرفشویی به تمیز کردن احتیاج داشته باشد؛ چراغ نشانگر Self Clean به مدت 5 ثانیه چشمک می زند. اگر هنگامی که این چراغ چشمک می زند، ماشین ظرفشویی را روشن کنید؛ چشمک زدن به طور خودکار متوقف می شود. همیشه وقتی که از این چرخه استفاده می کنید ظرف ها را در دستگاه قرار ندهید.

گزینه های ماشین ظرفشویی سامسونگ

شروع با تاخیر – با استفاده از این گزینه می توانید یک چرخه را به تاخیر بیندازید تا بعدا شروع شود. برای افزایش زمان تاخیر دکمه Delay Start را فشار و نگه دارید. ساعتی که نمایش داده می شود؛ زمان شروع شستشو را نشان می دهد. بعضی از مدل ها از 1 ساعت تا 24 ساعت را پشتیبانی می کنند؛ بعضی دیگر 3 تا 9 ساعت را پشتیبانی می کنند.

Dry+ – دمای آب در چرخه شستشوی نهایی افزایش پیدا می کند (درست مانند گزینه Sanitize) و زمان خشک شدن افزایش پیدا می کند.

Heated Dry با انتخاب این گزینه هیتر در طی فرایند خشک شدن کار خواهد کرد.

Hi-Temp Wash– درجه حرارت اصلی شستشو را افزایش می دهد تا تمیز کردن ظرف هایی که دارای لکه های غذا هستند بهبود پیدا کند.

Lower Rack– این گزینه در مدل های قدیمی Half Load نامیده می شود. در صورت انتخاب؛ فقط نازل قفسه پایین فعال می شود تا هم زمان چرخه شستشو و هم مصرف برق کاهش پیدا کند. از این گزینه برای شستن تعداد کمی از ظروف در قفسه پایین استفاده می شود. برای شستن ظرف های خیلی کثیف گزینه Storm Washیا Zone Booster را انتخاب کنید.

Sanitize– با انتخاب این گزینه دمای آب در چرخه شستشوی نهایی افزایش پیدا می کند تا به ضد عفونی شدن ظرف ها منجر شود. وقتی که دمای آب به درجه حرارت کافی رسید چراغ Sanitize روشن می شود و تا زمانی که چرخه تمام نشود در را باز نکنید یا ماشین ظرفشویی را خاموش نکنید این چراغ چشمک می زند.

Smart Control– با استفاده از برنامه Smart Control می توانید ماشین ظرفشویی خود را از راه دور از طریق اتصال Wi-Fi کنترل کنید.

Speed Booster– برای کاهش زمان شستشو این گزینه را انتخاب کنید.

Storm Wash– وقتی که می خواهید ظرف های بزرگ و بسیار کثیف را تمیز کنید، از این گزینه استفاده کنید. برای استفاده از این گزینه ظرف ها را به سمت پایین و در قسمت مشخص شده قرار دهید.

Upper Rack– وقتی این گزینه را انتخاب می کند، فقط نازل های رک بالا فعال می شوند. نازل پایین کار نمی کند. از این گزینه برای شستن مقدار کمی از ظرف هایی که در قفسه بالایی قرار داده شده استفاده می شود.

Zone Booster– اگر می خواهید ظروف بسیار کثیف مانند قابلمه ها را بشویید از این گزینه استفاده کنید؛ اما باید بدانید که آب و انرژی بیشتری استفاده می شود. گزینه Zone Booster قدرت شستشوی فشرده را به قسمت چپ قفسه پایین وارد می کند. با انتخاب این گزینه نازل بالا غیرفعال نمی شود.

پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی سامسونگ در ایران

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 5050 برای هر چرخه شستشو به 12 لیتر آب نیاز دارد، این دستگاه دارای رده انرژی A+ است و میزان سر و صدایی که تولید می کند 46 دسیبل است. در کنار طراحی زیبا بدنه استیل به مقاومت و دوام دستگاه کمک می کند. 6 برنامه مختلف و کلید شستشو؛ طبقات و قفسه های قابل تنظیم؛ قفسه مخصوص قاشق و چنگال از دیگر قابلیت های ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ 5050 است.

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 5070یکی دیگر از دستگاه های مقرون به صرفه و مدرن سامسونگ است که برای خانواده های پرجمعیت مناسب می باشد. طراحی شیک؛ برنامه های شستشوی متنوع؛ برنامه از بین برنده لکه های سخت؛ شستشوی نیمه بار؛ صفحه نمایش LED؛ قفسه مخصوص کارد و چنگال؛ قفسه های قابل تنظیم؛ صرفه جویی در زمان و انرژی؛ قابلیت از بین بردن باکتری ها تنها چند نمونه از قابلیت های این دستگاه سامسونگ می باشد.

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل 9530 را می توانید در دو رنگ سفید و سیلور خریداری کنید. این دستگاه دارای 3 قفسه قابل تنظیم، بخارشو؛ موتور اینورتر دیجیتال؛ قابلیت اتصال به Wi-Fi؛ مصرف 9 لیتر آب در هر چرخه شستشو؛ مصرف انرژی A+++؛ فناوری WaterWall و بسیاری از قابلیت های دیگر می باشد.

دیدن ادامه...