تلویزیون 85 اینچ

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 26 نتیجه

تلویزیون 85 اینچ

تلویزیون 85 اینچ از لوکس ترین تولیدات بازار است که اوج لذت تماشای تصاویر خارق العاده را در ابعاد غول پیکر فراهم می کند. کلمات جانی برای وصف هیجانی که تماشای تلویزیون سایز 85 در بطن خود دارد ندارد و تنها راه این است که خرید تلویزیون 85 اینچ را در اولویت خود قرار دهید.

خرید تلویزیون 85 اینچ یک انتخاب معمولی نیست که هر کسی بخواهد انجام دهد. اگر به دنبال یک تلویزیون سایز بزرگ هستید یعنی هم فضای منزل تان این نمایشگر را ساپورت می کند و هم اینکه بودجه بیشتری از تلویزیون های معمولی برای آن در نظر گرفته اید. به طور کلی قیمت تلویزیون 85 اینچ بیشتر از سایزهای دیگر است ولی بسته به مدل قیمت نیز می تواند متفاوت باشد. در ادامه در خصوص نکات مهم خرید تلویزیون سایز 85 اینچ صحبت می کنیم.

خرید تلویزیون 85 اینچ و نکات مهم آن

  • خرید تلویزیون 65 اینچ
  • کدام برند تلویزیون بهتر است؟
  • فضای مورد نیاز تلویزیون سایز 85
  • تعیین بودجه و قیمت تلویزیون 85 اینچ

خرید تلویزیون 85 اینچ

تی وی 85 اینچ می تواند تجربه فوق العاده تماشایی برا برای تان به ارمغان بیاورد ولی قبل از خرید بهتر است چند نکته را مد نظر قرار دهید. بهتر است یک تلویزیون با کیفیت تصویر فورکی خریداری کنید چون رزولوشن Full HD برای سایزهای بزرگ دیگر پاسخگو نخواهد بود. همچنین یک تلویزیون ترجیحاً باریک بخرید تا ضخامت تلویزیون (به دلیل بزرگ بودن آن) زیادی توی چشم نباشد.

دیگر سایزهای پرطرفدار

قیمت تلویزیون 55 اینچ

قیمت تلویزیون 65 اینچ

قیمت تلویزیون 75 اینچ


کدام برند تلویزیون بهتر است؟

در حال حاضر چند برند مطرح وجود دارند که پیشگام و رهبری تولید و فروش تلویزیون در دنیا را برعهده دارند. هر کدام از این برندها مشخصه های منحصر بفرد خود را دارند و برخی در رتبه بندی ها در سطح بالاتری قرار دارند. در لیست زیر به ترتیب محبوبیت برندهای تولید کننده تلویزیون را قرار داده ایم.

  • تلویزیون سامسونگ
  • تلویزیون ال جی
  • تلویزیون سونی
  • تلویزیون شیائومی
  • تلویزیون هایسنس
  • تلویزیون پاناسونیک

فضای مورد نیاز تلویزیون سایز 85

مطمئناً وقتی تصمیم به خرید تلویزیون سایز 85 اینچ گرفته اید از ابعاد و اندازه آن آگاهی دارید. تی وی سایز 85 اینچ ابعاد بزرگی دارد، پس باید اتاق مد نظر فضای زیادی داشته باشد تا بتوانید بهترین تجربه تماشایی را از تلویزیون دریافت کنید. دقت کنید که اگر تلویزیون برای اتاق خیلی بزرگ باشد هم فضای زیادی را اشغال می کند و هم از تجربه سینمایی آن کاسته می شود. برای راهنمایی بیشتر؛ موقع تماشای تلویزیون 85 اینچ باید 2.5 تا 3.5 متر از آن فاصله داشته باشید پس اتاق تان باید به قدری فضا برای همه داشته باشد که کسی خیلی نزدیک تر ننشیند(می تواند ولی کیفیت سینمایی کاهش پیدا می کند).


بودجه و قیمت تلویزیون 85 اینچ

قیمت تلویزیون 85 اینچ بیشتر از سایزهای دیگر است و البته که میزان پیشرفته بودن محصول هم در قیمت آن نقش کلیدی دارد. به طور کلی سعی کنید برای خرید تی وی 85 اینچ بودجه مناسبی قرار دهید و یک مدل واقعاً با کیفیت بخرید چون تلویزیون با کیفیت عالی می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند و یک تلویزیون با کیفیت پایین می تواند …

دیدن ادامه...