یخچال فریزر

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–32 از 74 نتیجه

یخچال فریزر

یخچال فریزر

در هنگام خرید یخچال فریزر جدید خود اولین گامی که باید بردارید این است که متوجه شوید اندازه و ابعاد مناسب آشپزخانه شما کدام است و بعد در مورد سبک طراحی درب تصمیم بگیرید. امروزه اکثر مردم به دنبال خرید یخچال های درب فرانسوی هستند چونکه ظاهری زیبا دارند و قفسه ها و کشوهای گسترده ای دارند که میوه ها و سبزیجات را در سطح چشم قرار می دهد. اما شما ممکن است انواع یخچال درب بالا؛ درب پایین و یا حتی یخچال ساید بای ساید را بهتر بدانید. خرید یخچال یکی از حساس ترین کارهایی است که باید انجام دهید بنابراین برای اینکه پول تان هدر نرود باید تحقیقات لازم را ابتدا انجام دهید. این متن به شما کمک می کند تا جواب برخی از سوالاتی که زمینه خرید یخچال دارید پاسخ داده شود.

خرید یخچال بر اساس اندازه

مهمترین عاملی که هنگام انتخاب یخچال جدید خود باید در نظر داشته باشید تعیین اندازه مناسب یخچال برای آشپزخانه شما است. یخچال ها معمولا ظرفیتشان بر اساس فوت مکعب بیان می شود؛ اما تمرکز روی ابعاد خارجی از اهمیت بیشتری برخوردار است و پهنا معمولا عاملی محدود کننده است. عرض؛ عمق و ارتفاع دستگاه فعلی خود را اندازه بگیرید. به خاطر داشته باشید که اندازه ای که توسط سازنده یخچال و فریزر اعلام می شود تا یک اینج کمتر است. ما به شما توصیه می کنیم که فوت مکعب را در لیست معیارهای خود قرار دهید. چیدمان خوب کشوها و قفسه ها از اهمیت زیادی برخوردار است. علاوه بر ارتفاع یخچال شما باید کابینتی که اطراف یخچال قرار گرفته اند را هم در نظر داشته باشید. کف و دیوار اطراف یخچال می تواند مانع از باز شدن درب یخچال شوند و این بدان معناست که این موارد هم باید در نظر گرفته شود. برای تهویه مناسب و گردش هوا حداقل یک اینچ بیشتر را برای کناره ها و بالا و پشت دستگاه در نظر داشته باشید. یخچال ها با انتقال هوای گرم از داخل به هوای بیرون که از طریق کویل پشت دستگاه انجام می شود؛ کار می کنند؛ بنابراین این فضا را برای انتقال هوای گرم در نظر داشته باشید. شما باید اندازه ورودی آشپزخانه و خانه خود را یادداشت کنید؛ چونکه اگر نتوانید یخچال را از درب خانه یا آشپزخانه عبور دهید؛ بهترین یخچال بازار هم برای شما نامناسب خواهد بود. به طور معمول برای یک خانواده 4 نفره یک یخچال 18 فوت معکبی مناسب خواهد بود؛ برای هر نفر می توانید 2 فوت مکعب را به این مقدار اضافه کنید. تقریبا هر یخچال با عمق 36 اینج 24 فوت معکب یا فضای بیشتر را فراهم می آورد که حتی برای یک خانواده بزرگ کافی است.

خرید یخچال بر اساس طراحی و سبک درب

بعد از ابعاد؛ وقت آن رسیده است تا متوجه شوید که کدام سبک درب یخچال برای شما مناسب است. یخچال های درب فرانسوی در حال حاضر محبوب ترین یخچال های موجود در بازار هستند. اگر محدودیت مکانی و بودجه به شما اجازه خرید یخچال درب فرانسوی را نمی دهد می توانید سبک های دیگر را انتخاب کنید. به طور کلی 4 سبک درب وجود دارد که شامل درب فرانسوی؛ ساید بای ساید؛ فریزر بالا و فریزر پایین است. شما باید با توجه به دکوراسیون خانگی و فضای آشپزخانه خود تعیین کنید که کدام سبک یخچال برای شما بهتر است.

خرید یخچال ساید بای ساید

یخچال های ساید بای ساید به صورت عمودی تقسیم می شود؛ فریزر در سمت چپ و یخچال در سمت راست قرار می گیرد. عرض یخچال های ساید بای ساید به طور معمول 33 تا 36 اینچ است. اگر موارد زیر شامل حال شما می شود خرید یخچال ساید بای ساید را در نظر بگیرید:

اگر مواد غذایی زیادی برای انجماد کردن دارید – یخچال های ساید بای ساید به دلیل فضای ذخیره سازی عمودی بیشتری که دارند برای منجمد کردن مواد غذایی مناسب هستند. همچنین این دستکاه ها سازماندهی مواد منجمد را ساده تر می کند چون که قسمت انجماد آن دارای قفسه های بیشتری است.

اگر قابلیت های روز را با یک قیمت مناسب می خواهید – قیمت یخچال های ساید بای ساید کمتر از قیمت یخچال های درب فرانسوی است.

اگر فضا آشپزخانه شما محدود است – درست مانند یخچال های درب فرانسوی؛ یخچال های ساید بای ساید برای آشپزخانه های باریک مناسب است چونکه شعاع چرخش درب به اندزه چرخش درب یخچال های فریزر بالا نیست.

خرید یخچال فریزر درب بالا

یخچال فریزرهای درب بالا معمولا در قسمت بالای خود دارای یک فریزر هستند و درب بزرگتر برای قسمت یخچال است. علی رغم محبوبیتی که یخچال های درب فرانسوی دارند؛ یخچال فریزرهای درب بالا هم جزو دستگاه های پر طرفدار محسوب می شوند. عرضه این دستگاه ها به طور معمول 24 تا 33 اینچ است. اگر موارد زیر شامل حال شما می شود؛ خرید یخچال فریزر درب بالا را در نظر بگیرید:

اگر بودجه کمی دارید – با عرض 30 اینچ شما ظرفیت کافی برای نگهداری مواد غذایی 4 نفر را دارید. برای خرید دستگاه هایی که از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند و دارای یخ ساز و آبسرد کن هستند و از قفسه های شیشه ای نشکن برخودار هستند باید هزینه کمی بالاتر را پرداخت کنید.

اگر بیشتر به قابلیت اطمینان اهمیت می دهید – این یخچال ها به طور معمول قابلیت های اضافی مانند پخش کننده آب یا دستگاه های یخ ساز برخوردار نیستند و این بدان معناست که قطعات کمتری برای خراب شدن یا فرسودگی وجود دارد.

اگر نگران بهره وری انرژی هستید – جدیدترین یخچال فریزرهای درب بالا بسیار کم مصرف هستند و به طور سختگیرانه ای از استاندارهای بهره وری انرژی پیروی می کنند.

اگر فضای زیادی در آشپزخانه خود دارید – درهای تمام عرض برای باز شدن نیاز به فضای کافی دارند؛ بنابراین قبل از خرید محیط خود را به دقت اندازه گیری کنید.

خرید یخچال فریزر درب از پایین این دستگاه ها بر خلاف یخچال فریزر درب از بالا؛ فریزر آن در قسمت پایین قرار گرفته است. بنابراین برای برداشتن مواد غذایی که در فریزر قرار داده اید باید خم شوید. شاید این نوع طراحی نسبت به یخچال فریزر درب از بالا مناسب تر به نظر برسد، چونکه معمولا ما برای برداشتن مواد از یخچال اقدام می کنیم و در این صورت نیازی به خم شدن های مداوم نیست.

خرید یخچال دوقلو

یخچال های دوقلو از برخی جهات شبیه به یخچال های ساید بای ساید هستند. در یخچال های دو قلو، یخچال و فریزر به صورت جدا از هم هستند و نسبت به ساید بای ساید فضای بیشتری را اشغال می کند. اگر خانواده ای پر جمعیت هستید می توانید برای نگهداری مقدار زیادی از مواد خوراکی خود یخچال دو قلو را خریداری کنید. همانطور که گفته شد یخچال و فریزر جدا از هم هستند به همین خاطر هر قسمت دارای موتور و کمپرسور مختص به خودش می باشد؛ این طراحی جداگانه موتور و کمپرسور باعث می شود در صورت خرابی شما هزینه های کمتری را پرداخت کنید. شما می توانید برای خرید یخچال دوقلو سامسونگ؛ خرید یخچال دوقلو بوش و خرید یخچال دوقلو ال جی از سایت فرالند اقدام کنید. قیمت یخجال دوقلو پایین تر از ساید بای سیاد است اما نرژی بیشتری مصرف می کند و تفاوت دیگری که وجود دارد این است که یخچال های دوقلو از سبک و طراحی بدنه ساده تری برخوردار هستند.

نکات دیگری که برای خرید یخچال باید در نظر داشته باشید

استفاده از فولاد ضد زنگ– یخچال هایی که با فولاد ضد زنگ ساخته یم شود با دوام بوده و متناسب با اکثر دکوراسیون های داخلی هستند. این یخچال ها در برای لکه های اثر انگشت مقاوم هستند.

انتخاب رنگ یخچال با توجه به وسایل آشپزخانه – رنگ ها و بافت های سطحی می توانند در تولیدکنندگان مختلف متناوت باشند؛ بنابراین اگر می خواهید رنگ وسایل آشپزخانه شما با هم همخوانی داشته باشد شاید مجبور شوید از یک برند خاص خریداری کنید.

سبک دستگیره ها– دستگیره ها تنها قسمت هایی از یخچال هستند که هنگام باز و بسته کردن یخچا به آن توجه می کنید. به طور کلی دستگیره ها بر اساس دو سبک اروپایی که دارای حات منحنی؛ صاف و ارگونومیک است و دستگیره های حرفه ای که صنعتی تر؛ بافت دار و مستقیم هستند ساخته می شوند. برخی از برندهای تولیدکننده یخچال از هر دو نوع این دستگیره ها استفاده می کنند و برخی دیگر تنها از یک سبک استفاده می کنند.

کشوها و قفسه ها  برخی از یخچال ها قفسه ها و کشوهای خاصی را ارائه می دهند. به طور مثال برای نگهداری مواد پروتئینی مانند ماهی و گوشت شما می توانید از قفسه مخصوص استفاده کنید تا بوی ماهی به مواد غذایی دیگر انتقال داده نشود. برخی از دستگاه ها دارای قفسه های قابل تنظیم هستند و شما می توانید ارتفاع آنها را تنظیم کنید تا ظروف بزرگتر خود را در یخچال قرار دهید.

یخ ساز و دستگاه پخش کننده آب  معمولا این دستگاه ها را می توان روی درب یخچال یا فریزر مشاهده کرد و با کمک آنها همیشه آب خنک و یخ برای درست کردن شربت و سایر نوشیدنی های خود را در اختیار دارید.

خرید یخچال ال جی

ایده ال جی این است که خواسته های کاربران خود را برآورد کند. ال جی در طول 50 سال خدمتی که به مردم سراسر جهان داشته است؛ از فناوری های متنوع برای ساخت یخچال فریزر استفاده کرده است. به طور کلی این برند یخچال های درب فرانسوی ال جی؛ یخچال های ساید بای ساید ال جی، یخچال های Door-In-Door ال جی؛ یخچال های InstaView ال جی؛ یخچال فریزرهای درب از بالای ال جی و یخچال فریزرهای درب از پایین ال جی را تولید می کند.

خرید یخچال سامسونگ

سامسونگ به عنوان بهترین برند تولیدکننده یخچال و فریزر روی یک اولویت تمرکز کرده است و آن هم ساخت محصولات بر اساس تخیلات کاربران است. سامسونگ در سال 2020 جزو 5 شرکت برتر در استفاده از فناوری های جدید در محصولات خود بود. شما می توانید برای خرید یخچال 4 درب Flex سامسونگ؛ یخچال 4 در درب فرانسوی؛ یخچال 3 در درب فرانسوی سامسونگ؛ یخچال ساید بای ساید سامسونگ؛ یخچال فریزر درب بالای سامسونگ و سایر یخچال های این شرکت اقدام کنید.

خرید یخچال بوش

بوش متعهد شده است که فقط بهترین محصولات را برای کاربران اختراع کند. از لوازم خانگی گرفته تا قطعات خودرو؛ بوش ثابت کرده است که بهبود قابل ملاحظه ای در سبک زندگی ایجاد کرده است و کاربران را مجذوب خود کرده است. شما می توانید برای خرید یخچال ساید بای ساید بوش، یخچال درب فرانسوی بوش؛ یخچال تک درب بوش؛ یخچال فریزر درب پایین بوش اقدام کنید.

دیدن ادامه...