سیستم صوتی ال جی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 28 نتیجه

سیستم صوتی ال جی

سیستم صوتی ال جی پکیج بی عیب و نقصی از طراحی چشم گیر، صدای روح نواز و کیفیت قابل اعتماد را دو دستی در اختیارتان قرار می دهد.

ایکس بوم ها به عنوان معروف ترین سیستم صوتی های ال جی در انحصار این برند کره ای هستند و یک سایه بزرگ بر روی بازار انداخته اند. این شرکت در کنار قدرت و صدای عالی سیستم صوتی LG، نیم نگاهی هم به طراحی جذاب و جوانانه دارد و همین موجب محبوبیت ویژه آن ها شده است. قیمت سیستم صوتی ال جی در شرایط جوی حال حاضر اقتصادی واقعاً معقول و متناسب با کیفیت است که می توان همین را دیگر از جنبه های دوست داشتنی ال جی به حساب آورد.

ال جی یکی از شرکت های فعال حال حاضر در خصوص تولید لوازم الکترونیکی از جمله تلویزیون، موبایل و سیستم صوتی است. اعتبار و شهرت این برند در سرتاسر دنیا موجب شده است، که طرفداران ال جی روز به روز بیشتر شده و در نهایت وسایل بیشتری در منزل با نام این برند دیده شود. سیستم صوتی یکی از تولیدات شرکت ال جی است، که برای ارائه صدای با کیفیت و قدرتمند به کاربران فعالیت می کند. از تولیدات صوتی ال جی می توان به ایکس بوم، ساندبار و سیستم صوتی وایرلس این شرکت اشاره کرد، که هر کدام ویژگی و قابلیت های متفاوت و البته ظاهری متفاوت دارند. در ادامه هر کدام از سیستم صوتی های ال جی را معرفی و بررسی می کنیم.

راهنمای خرید ایکس بوم، ریتم بی نهایت

از معروف ترین سیستم صوتی ال جی در واقع ایکس بوم های این برند هستند، که در دو مدل تک باند و دو باند تولید می شوند. مدل های تک باند یک دستگاه تکی با امکانات متنوع است، در طرف دیگر ایکس بوم در مدل دیگری وجود دارد، که از دو باند و یک ساب تشکیل شده است. مدل های پر طرفدار تک باند ایکس بوم شامل، ایکس بوم ON5/ ON7/ ON9 و همچنین RN5/ RN7/ RN9 هستند. ال جی مدل های دیگری همچون ایکس بوم مدل OK55/ OK75/ OK99 را نیز تولید می کند، در واقع این سری از ایکس بوم ها برای رقابت با سیستم صوتی سونی شیک تولید می شوند. مدل دیگر ایکس بوم ال جی شامل 2 باند و یک ساب است، که ایکس بوم مدل CK99 در این مدل ها قرار دارد.

ایکس بوم ال جی

راهنمای خرید ساندبار ال جی

بیشتر افراد از صدای تلویزیون خود رضایت ندارند و کیفیت یا توان آن برای دریافت حس و حال تماشای تلویزیون کافی نیست، به همین دلیل دست به تهیه یک سیستم صوتی برای تلویزیون خود می زنند. یکی از گزینه های موجود ساندبار می باشد، که با چند اسپیکر در اتاق و اطراف تلویزیون چیده می شود و قادر است، صدایی پرتوان و با کیفیت را ارائه دهد. ساندبار های ال جی در مدل های مختلف با توان صوتی متنوع به بازار عرضه می شوند، که از مدل های پرفروش آن می توان ساندبار ال جی مدل SN5Y/ SN6Y /SJ3 را معرفی کرد.

ساندبار ال جی

راهنمای خرید سیستم صوتی وایرلس

در میان کسانی که عاشق صدای قدرتمند و با کیفیت سیستم صوتی هستند، افرادی وجود دارد، که به دنبال یک سیستم صوتی شارژی قابل حمل هستند، که بتوانند آن را با خود به بیرون ببرند و در مهمانی ها آن را در دست بگیرند و از صدای قدرتمند موسیقی نهایت لذت را ببرند. ال جی سیستم صوتی های وایرس خود را برای این دسته از افراد تولید کرده و نام XBoom GO را برای آن ها انتخاب کرده است، یعنی یک ایکس بوم با توانایی حمل راحت.

سیستم صوتی وایرلس

دیدن ادامه...