ماشین لباسشویی ال جی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 17 نتیجه

ماشین لباسشویی ال جی

لباسشویی ال جی توانسته پشت رقبای پر ادعایی که تنها طبل توخالی بودند را بر زمین بزند و نماینده واقعی اصالت و نوآروی باشد.

شاید خرید ماشین لباسشویی یکی از دشوارترین کارهایی است که باید انجام دهید. بازار مملو از اصطلاحات پیچیده و نوآوری های جدید است و ممکن است شما هنگام خرید ماشین لباسشویی حتی استرس داشته باشید. خبر خوب این است که یک ماشین لباسشویی با کیفیت بالا عمر بسیار طولانی خواهد داشت؛ بنابراین باید به صورت هوشمندانه ای دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا برای سالیان سال شستشوی بدون نگرانی را داشته باشید.

خرید ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی

قیمت ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی نسبت به ماشین های لباسشویی درب از بالا بیشتر است اما عملکرد بهتری را به همراه دارند و از آب و انرژی کمتری استفاده می کنند. این دستگاه ها با چرخش آرام لباس های شما را غلتانده و در آب و مواد شوینده شستشو می دهند. لباس ها کاملا ملایم شسته می شوند و این باعث می شود که به الیاف پارچه آسیبی وارد نشود و شما برای مدت زمان طولانی تر از لباس های خود استفاده کنید. از آنجا که ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی آب کمتری استفاده می کند؛ چرخه شستشوی آن بیشتر از یک ماشین لباسشویی درب از بالا است. گرچه بسیاری از مدل های ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی از برنامه شستشوی سریع پشتیبانی می کنند.

  • شستشوی ملایم لباس
  • آب کمتری استفاده می کند.
  • انرژی کمتری استفاده می کند
  • از مواد شوینده کمتری استفاده می کند
  • برنامه شستشو و گزینه های دمای آب متنوعی دارد.
  • بهترین گزینه برای فضاهای کوچک

خرید ماشین لباسشویی و خشک کن ال جی

همانطور که از نامش پیدا است این دستگاه ها ترکیبی از ماشین لباسشویی درب از جلو و خشک کن لباس است که در یک دستگاه واحد عرضه می شود. به نظر ایده خوبی به نظر می رسد اما ممکن است برای برخی از کاربران گران به نظر برسد. برخی از ماشین لباسشویی های دارای خشک کن آب بیشتری را برای شستشو استفاده می کنند. در حالی که فناوری های ترکیبی خشک کن به سرعت در حال پیشرفت است. ماشین های لباسشویی ال جی به خشک کن هایی مجهز است که لباس را تا 99.9 درصد خشک می کند و به علت رطوبت بسیار کمی که لباس ها دارند مدت زمان کمتری روی بند باقی می مانند.

در هنگام خرید ماشین لباسشویی ال جی به چه چیزایی توجه کنم؟

خرید ماشین لباسشویی ال جی با توجه به ظرفیت

ماشین لباسشویی های ال جی با ظرفیت های متنوع به بازار عرضه می شوند؛ بنابراین شما برای پیدا کردن دستگاه مناسب خانواده خود مشکلی نخواهید داشت. در حالی که ماشین لباسشویی های بزرگتر برای خانواده های پر چمعیت یا افرادی که حجم زیادی از لباس ها و ملافه ها را برای شستشو دارند بسیار مناسب است؛ ممکن است شما در مورد ظرفیتی فکر کنید که نیاز به آن ندارید. اکثر ما ماشین لباسشویی خود را تا نیمه پر می کنیم (به طور متوسط حدود 3.5 کیلوگرم). قبل از خرید ماشین لباسشویی ال جی خود باید میزان لباس هایی که برای شستشود دارید را اندازه بگیرد تا بدانید که واقعا به چه ظرفیتی نیاز دارید. در حال حاضر در بازار ایران شما می توانید برای خرید ماشین لباسشویی 7 کیلوگرمی ال جی (برای خانواده های کم جمعیت، پتو شور ندارد)؛ خرید ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی ال حی (برای خانواده های 3 تا 4 نفره؛ قابلیت شستن پتوهای سبک را دارد)؛ خرید ماشین لباسشویی 9 کیلوگرم ال جی؛ خرید ماشین لباسشویی 10 کیلوگرم ال جی؛ خرید ماشین لباسشویی 10.5 کیلوگرمی ال جی برای خانواده های پرجمعیت اقدام کنید.

خرید ماشین لباسشویی LG با توجه به چرخه شستشو

ماشین های لباسشویی درب از بالا سریعتر از ماشین های لباسشویی درب از جلو هستند و تا حدی به این دلیل آب کمتری استفاده می کنند. اگر ماشین لباسشویی درب از جلو را ترجیح می دهید به دنبال گزینه هایی که از چرخه شستشوی سریع پشتیبانی می کنند باشید. شما حتی باید دستگاهی که از سرعت چرخش بالاتری برخوردارند استفاده کنید؛ ماشین های لباسشویی درب از جلوی ال جی آب بیشتری را استخراج می کنند و زمان خشک شدن لباس کمتر می شود.

خرید ماشین لباسشویی با توجه به فضا

چقدر جا دارید؟ دستگاه را کجا قرار می دهید؟ برای باز کردن درب ماشین لباسشویی, بارگیری و تخلیه دستگاه آیا فضای کافی وجود دارد؟ آیا دسترسی به پریز برق؛ شیر آب یا گاز محدود می شود؟ اگر ماشین لباسشویی جدید ال جی شما به آب گرم نیاز دارد، آیا مکان اتصال به شیر آب گرم وجود دارد؟ متر خود را بردارید و فضایی که دارید را اندازه بگیرید و در هنگام خرید ماشین لباسشویی ال جی ابعاد آن را در نظر داشته باشید. اکثر ماشین لباسشویی های ال جی متناسب با فضای استاندارد کابینت آشپزخانه طراحی شده اند؛ بنابراین از این لحاظ محدودیت کمتری را برای شما ایجاد می کنند.

خرید ماشین لباسشویی ال جی با توجه به سطح سر و صدا

به عنوان یک قاعده کلی ماشین های لباسشویی درب از جلو ال جی به دلیل سرعت بالایی که در چرخش دارند نسبت به ماشین های لباسشویی درب از بالا سطح سر و صدای بیشتری دارند. شما می توانید هنگام خرید ماشین لباسشویی ال جی به مشخصات آن توجه کنید. میزان سر و صدا بر حسب دسیبل بیان می شود و هر چه قدر کمتر باشد سطح سر و صدا کمتر خواهد بود.

اتصالات آب گرم و آب سرد مورد نیاز برای ماشین لباسشویی ال جی

بعضی از ماشین های لباسشویی برای عملکرد صحیح به آب سرد و گرم نیاز دارند. ممکن است شما برای استفاده از شیر آب گرم به اتصال دهنده خاص یا کلاهک نیاز داشته باشید. لکه ها اغلب توسط آب گرم از بین می روند، بنابراین گرم شدن اب سرد تا دمای مناسب می تواند به فرآیند از بین بردن لکه ها کمک کند. ماشین های لباسشویی با اتصال دوگانه که به خوبی طراحی شده اند باید ابتدا با آب سرد پر شوند و بعد آب گرم اضافه می شود. لازم به یادآوری است که اکثر ماشین های لباسشویی درب از جلو از حجم کمی آب گرم برای شستوشی اصلی استفاده می کنند. برای اتصالات دوگانه؛ فقط می توانید 7 تا 10 لیتر آب گرم برای شستشوی گرم استفاده کنید.

قفل کودک در ماشین های لباسشویی ال جی

برخی از ماشین های لباسشویی ال جی دارای قابلیت قفل کودک هستند. با انتخاب قفل کودک درب ماشین لباسشویی قفل می شود و نمی توان تنظیمات دستگاه را تغییر دارد. در خانه ای که کودکان حضور دارند؛ خرید ماشین لباسشویی ال جی دارای قفل کودک بسیار ارزشمند به نظر می رسد. اگر نگران کودکان کنجکاو خود هستید این قابلیت را در نظر داشته باشید.

دیدن ادامه...