ماشین لباسشویی ال جی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 17 نتیجه

ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی

شاید خرید ماشین لباسشویی یکی از دشوارترین کارهایی است که باید انجام دهید. بازار مملو از اصطلاحات پیچیده و نوآوری های جدید است و ممکن است شما هنگام خرید ماشین لباسشویی حتی استرس داشته باشید. خبر خوب این است که یک ماشین لباسشویی با کیفیت بالا عمر بسیار طولانی خواهد داشت؛ بنابراین باید به صورت هوشمندانه ای دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا برای سالیان سال شستشوی بدون نگرانی را داشته باشید.

خرید ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی

قیمت خرید ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی نسبت به ماشین های لباسشویی درب از بالا بیشتر است اما عملکرد بهتری را به همراه دارند و از آب و انرژی کمتری استفاده می کنند. این دستگاه ها با چرخش آرام لباس های شما را غلتانده و در آب و مواد شوینده شستشو می دهند. لباس ها کاملا ملایم شسته می شوند و این باعث می شود که به الیاف پارچه آسیبی وارد نشود و شما برای مدت زمان طولانی تر از لباس های خود استفاده کنید. از آنجا که ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی آب کمتری استفاده می کند؛ چرخه شستشوی آن بیشتر از یک ماشین لباسشویی درب از بالا است. گرچه بسیاری از مدل های ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی از برنامه شستشوی سریع پشتیبانی می کنند.

 • شستشوی ملایم لباس
 • آب کمتری استفاده می کند.
 • انرژی کمتری استفاده می کند
 • از مواد شوینده کمتری استفاده می کند
 • برنامه شستشو و گزینه های دمای آب متنوعی دارد.
 • بهترین گزینه برای فضاهای کوچک

خرید ماشین لباسشویی و خشک کن ال جی

همانطور که از نامش پیدا است این دستگاه ها ترکیبی از ماشین لباسشویی درب از جلو و خشک کن لباس است که در یک دستگاه واحد عرضه می شود. به نظر ایده خوبی به نظر می رسد اما ممکن است برای برخی از کاربران گران به نظر برسد. برخی از ماشین لباسشویی های دارای خشک کن آب بیشتری را برای شستشو استفاده می کنند. در حالی که فناوری های ترکیبی خشک کن به سرعت در حال پیشرفت است. ماشین های لباسشویی ال جی به خشک کن هایی مجهز است که لباس را تا 99.9 درصد خشک می کند و به علت رطوبت بسیار کمی که لباس ها دارند مدت زمان کمتری روی بند باقی می مانند.

در هنگام خرید ماشین لباسشویی ال جی به چه چیزایی توجه کنم؟

خرید ماشین لباسشویی ال جی با توجه به ظرفیت

ماشین لباسشویی های ال جی با ظرفیت های متنوع به بازار عرضه می شوند؛ بنابراین شما برای پیدا کردن دستگاه مناسب خانواده خود مشکلی نخواهید داشت. در حالی که ماشین لباسشویی های بزرگتر برای خانواده های پر چمعیت یا افرادی که حجم زیادی از لباس ها و ملافه ها را برای شستشو دارند بسیار مناسب است؛ ممکن است شما در مورد ظرفیتی فکر کنید که نیاز به آن ندارید. اکثر ما ماشین لباسشویی خود را تا نیمه پر می کنیم (به طور متوسط حدود 3.5 کیلوگرم). قبل از خرید ماشین لباسشویی ال جی خود باید میزان لباس هایی که برای شستشود دارید را اندازه بگیرد تا بدانید که واقعا به چه ظرفیتی نیاز دارید. در حال حاضر در بازار ایران شما می توانید برای خرید ماشین لباسشویی 7 کیلوگرمی ال جی (برای خانواده های کم جمعیت، پتو شور ندارد)؛ خرید ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی ال حی (برای خانواده های 3 تا 4 نفره؛ قابلیت شستن پتوهای سبک را دارد)؛ خرید ماشین لباسشویی 9 کیلوگرم ال جی؛ خرید ماشین لباسشویی 10 کیلوگرم ال جی؛ خرید ماشین لباسشویی 10.5 کیلوگرمی ال جی برای خانواده های پرجمعیت اقدام کنید.

خرید ماشین لباسشویی LG با توجه به چرخه شستشو

ماشین های لباسشویی درب از بالا سریعتر از ماشین های لباسشویی درب از جلو هستند و تا حدی به این دلیل آب کمتری استفاده می کنند. اگر ماشین لباسشویی درب از جلو را ترجیح می دهید به دنبال گزینه هایی که از چرخه شستشوی سریع پشتیبانی می کنند باشید. شما حتی باید دستگاهی که از سرعت چرخش بالاتری برخوردارند استفاده کنید؛ ماشین های لباسشویی درب از جلوی ال جی آب بیشتری را استخراج می کنند و زمان خشک شدن لباس کمتر می شود.

خرید ماشین لباسشویی با توجه به فضا

چقدر جا دارید؟ دستگاه را کجا قرار می دهید؟ برای باز کردن درب ماشین لباسشویی, بارگیری و تخلیه دستگاه آیا فضای کافی وجود دارد؟ آیا دسترسی به پریز برق؛ شیر آب یا گاز محدود می شود؟ اگر ماشین لباسشویی جدید ال جی شما به آب گرم نیاز دارد، آیا مکان اتصال به شیر آب گرم وجود دارد؟ متر خود را بردارید و فضایی که دارید را اندازه بگیرید و در هنگام خرید ماشین لباسشویی ال جی ابعاد آن را در نظر داشته باشید. اکثر ماشین لباسشویی های ال جی متناسب با فضای استاندارد کابینت آشپزخانه طراحی شده اند؛ بنابراین از این لحاظ محدودیت کمتری را برای شما ایجاد می کنند.

خرید ماشین لباسشویی ال جی با توجه به سطح سر و صدا

به عنوان یک قاعده کلی ماشین های لباسشویی درب از جلو ال جی به دلیل سرعت بالایی که در چرخش دارند نسبت به ماشین های لباسشویی درب از بالا سطح سر و صدای بیشتری دارند. شما می توانید هنگام خرید ماشین لباسشویی ال جی به مشخصات آن توجه کنید. میزان سر و صدا بر حسب دسیبل بیان می شود و هر چه قدر کمتر باشد سطح سر و صدا کمتر خواهد بود.

اتصالات آب گرم و آب سرد مورد نیاز برای ماشین لباسشویی ال جی

بعضی از ماشین های لباسشویی برای عملکرد صحیح به آب سرد و گرم نیاز دارند. ممکن است شما برای استفاده از شیر آب گرم به اتصال دهنده خاص یا کلاهک نیاز داشته باشید. لکه ها اغلب توسط آب گرم از بین می روند، بنابراین گرم شدن اب سرد تا دمای مناسب می تواند به فرآیند از بین بردن لکه ها کمک کند. ماشین های لباسشویی با اتصال دوگانه که به خوبی طراحی شده اند باید ابتدا با آب سرد پر شوند و بعد آب گرم اضافه می شود. لازم به یادآوری است که اکثر ماشین های لباسشویی درب از جلو از حجم کمی آب گرم برای شستوشی اصلی استفاده می کنند. برای اتصالات دوگانه؛ فقط می توانید 7 تا 10 لیتر آب گرم برای شستشوی گرم استفاده کنید.

قفل کودک در ماشین های لباسشویی ال جی

برخی از ماشین های لباسشویی ال جی دارای قابلیت قفل کودک هستند. با انتخاب قفل کودک درب ماشین لباسشویی قفل می شود و نمی توان تنظیمات دستگاه را تغییر دارد. در خانه ای که کودکان حضور دارند؛ خرید ماشین لباسشویی ال جی دارای قفل کودک بسیار ارزشمند به نظر می رسد. اگر نگران کودکان کنجکاو خود هستید این قابلیت را در نظر داشته باشید.

سهولت استفاده ماشین لباسشویی LG

هنگام مقایسه مدل های ماشین لباسشویی در فروشگاه موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • آیا برچسب های ماشین لباسشویی خوانا هستند؟
 • آیا می توانید به صورت یاده و بصری برنامه های شستشو را انتخاب و تنظیم کنید؟
 • آیا ماشین لباسشویی ال جی قابلیت های مد نظر شما را دارد؟
 • آیا فیلتر ماشین لباسشویی ال جی ساده تمیز می شود؟
 • آیا به سادگی می توانید از محفظه مواد شوینده استفاده کنید؟
 • آیا دهانه درب ماشین لباسشویی به اندازه کافی بزرگ است؟

قابلیت هایی که هنگام خرید ماشین لباسشویی ال جی باید به دنبال آنها باشید

ماشین های لباسشویی مدرن دارای قابلیت ها و فناوری های متنوعی هستند که منجر به ارائه عملکرد شستشوی بهتری می شوند.

سنجش خودکار سطح آب

ماشین لباسشویی های ال جی که دارای این قابلیت هستند رد مصرف آب؛ انرژی و زمان صرفه جویی می کنند چونکه به طور خودکار سطح اب را با توجه به اندازه بار و نوع پارچه تنظیم می کنند.

برنامه شستن با دست

برخی از مدل های ماشین لباسشویی دارای چرخه شستشوی بسیار ملایمی برای لباس های ظریفی هستند که باید با دست شسته شوند. با این برنامه شما می توانید لباس های پشمی، ابریشمی را شستشو دهید.

شستشوی سریع

شستشوی سریع برای بارهای کوچک طراحی شده است, برنامه شستشوی سریع طول چرخه شستشو را کاهش می دهد و برای لباس هایی که چندان کثیف نیستند مناسب است. اگر برای شستن لباس ها عجله دارید این گزینه بسیار عالی است.

برنامه ضد چین و چروک

اگر حجم زیادی از لباس های را برای اتو کردن در روز دارید؛ این قابلیت به شما کمک می کند که لباس ها زیاد چروک نشوند و بتوانید به راحتی لباس ها را اتو کنید.

سرعت چرخش قابل انتخاب

در برخی از ماشین های لباسشویی ال جی شما می توانید سرعت چرخش را تغییر دهید. سرعت چرخش بالاتر, آب بیشتری را از لباس های شما استخراج می کند و باعث کاهش زمان خشک شدن می شود.

شستشوی اضافی

اگر احساس می کنید که لباس های شما کاملا از مواد شوینده پاک نشده و لکه های سفیدی روی لباس های خود مشاهده می کنید؛ برنامه شستشوی اضافی می تواند مفید واقع شود. اگر پوستی حساس دارید و یا آلرژی دارید این برنامه برای شما کاربردی خواهد بود.

اتصال Wi-Fi

امروزه بسیاری از ماشینهای لباسشویی پیشرفته ال جی قابلیت اتصال وای فای را ارائه می دهند و با این قابلیت می توانید روند شستشوی خود را کنترل کرده و بعد از اتمام چرخه شستشو اعلان هایی را دریافت کنید. شما می توانید از طریق برنامه ای که در گوشی همراه خود نصب کرده اید ماشین لباسشویی خود را مدیریت کنید.

انرژی

تمام ماشین های لباسشویی ال جی دارای برچسب مصرف انرژی هستند. این برچسب ها کل کیلو وات ساعت مورد نیاز در طول سال را به شما اعلام می کند. هر چه برچسب انرژی بالاتر باشد ماشین لباسشویی ال جی بهره وری انرژی بیشتری خواهد داشت. یک ماشین لباسشویی بزرگ ممن است بهره وری بیشتری نسبت به یک ماشین لباسشویی کوچک داشته باشد؛ اما احتمالا در طول یکسال از انرژی بیشتری استفاده خواهد کرد.

خرید ماشین لباسشویی ال جی با موتور دایرکت درایو

همانطور که می دانید شرکت ال جی ماشین های لباسشویی خود را با موتور دایرکت درایو با بدون تسمه و البته با گارانتی 10 ساله عرضه می کند. موتورهای دایرکت درایو معمولا از مزیت هایی مانند کاهش لرزش و صدا همراه است و شما هیچ کدام از مشکلات خرابی تسمه و هزینه های ناشی از خرابی تسمه را تجربه نخواهید کرد. به خاطر کاهش مصرف انرژی که این موتورهای ماشین لباسشویی دارند؛ مصرف برق و هزینه های قبض ماهیانه شما کاهش پیدا می کند. ماشین های لباسشویی ال جی نه تنها یک بلکه دو موتور عملکرد بالای Inverter Direct Drive را در دل خود جای داده اند.

Motion DD

با استفاده از برنامه شستشو و فناوری 6 Motion Direct Drive درام لباس های شما را در جهات مختلف می چرخاند و در هنگام شستن و تمیز کردن لباس های از لباس های شما مراقبت می کند.

فناوری TrueSteam

به لطف فناوری TrueSteam™ تا 99.9 درصد آلرژن ها کاهش می یابد. این فناوری با کمک Allergy Care, Steam Refresh یک محیط سالم و بدون آلرژی را ایجاد می کند و کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد. گاهی استفاده از آب برای شستن لباس ها کافی نیست؛ شما می توانید با استفاده از برنامه بخار شور، از بخار آب برای پاک کردن انواع لکه های سخت استفاده کنید.

Add Item

اگر یک تکه لباس را فراموش کرده اید؛ بعد از شروع چرخه شستشو هنوز هم می توانید لباس های خود را به دستگاه اضافه کنید. ماشین های لباسشویی LG TWINWash به یک دکمه Add Item مجهز شده اند که به شما اجازه اضافه کردن لباس های فراموش شده به دستگاه را می دهد.

فناوری SmartThinQ

فناوری SmartThinQ به شما امکان می دهد تا ماشین لباسشویی خود را در هر جا و هر زمان کنترل کنید. می توانید مصرف انرژی را ردیابی کنید و یا تنظیمات دیگر دستگاه خود را به صورت از راه دور انجام دهید.

دیدن ادامه...