ساندبار

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–32 از 42 نتیجه

ساندبار

ساندبار غول چراغ جادویی است که عاشقان صدا را به آرزوی دیرینه شان می رساند. بعد از سینماهای خانگی که در بورس بودند حالا وقتش شده که خانواده جدید سینمایی خودشان را نشان دهند. برگ برنده ساندبار در این است که از مصالحه زیاد پرهیز کرده اند و با حفظ سادگی همان کیفیت و کارایی مورد انتظار را ارائه می دهند. قیمت ساندبار به نسبت مدل های دیگر کمی بیشتر است اما کیفیت به مراتب بالاتر ارزش هزینه بیشتر را دارد.

شرکت های تولید کننده سیستم صوتی همچون ال جی، سونی و تا حدودی سامسونگ سیستم سونی های مختلفی را تولید می کنند، که در بین آن ها ساندبار یکی از مدل سیستم صوتی های پر مخاطب برای استفاده مکمل تلویزیون است. به دلیل باریک‌تر شدن تلویزیون ها شرکت های تولید کننده مجبور به حذف برخی از قطعات هستند، که سیستم صوتی تلویزیون یکی از آن ها است، اما این حذف به معنای نبود صدا در تلویزیون نیست، بلکه به معنای کاهش توان صوتی تلویزیون است، برخی کاربران که از کم بودن صدای تلویزیون خود رضایت ندارند، تصمیم به خرید ساندبار می گیرند.

خرید ساندبار ال جی

ساندبار ال جی یکی از اولین گزینه های پیش روی کاربر است. ال جی به دلیل اعتبار و کیفیت عالی در ساخت لوازم خانگی و الکترونیک در هر جا که نام کالای الکترونیک برده شود، حضور دارد به همین دلیل ساندبار های ال جی شهرت بالایی دارند. به طور کلی هر شرکت سیستم صوتی های خود را برای تلویزیون های برند خود تولید می کند و کم پیش می آید افراد تلویزیون و سیستم صوتی آن را از دو برند مختلف تهیه کنند. ساندبار ال جی از سیستم صوتی های بسیار زیبا با کابل و سیم محدود هستند، که علاوه بر استایل عالی که دارند، صدای بسیار باکیفیتی را نیز پخش می کنند.

خرید ساندبار سونی

ساندبار سونی در گروه سیستم صوتی های این برند و در بین بهترین راه چاره ها برای جبران صدای کم تلویزیون است. سونی در بین شرکت های تولید کننده سیستم صوتی کیفیت ساخت بالاتر و البته صدای بهتری دارد، اما در ازای این خدمات قیمت بیشتری دارد. پس تلویزیون برند سونی دارید و مایل به شنیدن صدای پر قدرت تر هستید، ساندبار سونی گزینه انتخابی مناسبی است، که می توانید به فکر خرید آن باشید.

خرید ساندبار سامسونگ

در بین برند های معتبر سامسونگ در زمینه سیستم صوتی هنوز پیشرفت چندانی به خود ندیده است و در این میان نام سامسونگ خیلی به چشم نمی آید. شرکت سامسونگ ساندبارهای محدودی را تولید می کند، که البته همین باعث کیفیت خوب این محصولات است، چون با تمرکز بر کیفیت، کمیت را در اولویت بعدی قرار داده است.

دیدن ادامه...