سیستم صوتی سونی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 17 نتیجه

سیستم صوتی سونی

خرید سیستم صوتی سونی تنها برای عاشقان بی غل و غش صدا و آن گروه خاصی که به دنبال قدرت واقعی موسیقی هستند پیشنهاد می شود. در صورتی که به دنبال خرید سیستم صوتی سونی بوده باشید، بدون شک با نام و آوازه و اعتبار بسیار این کمپانی نیز آشنا شده اید.

هر ساله سیستم صوتی سونی گرد و خاک زیادی در بازار این دستگاه های دوست داشتنی به پا می کند که چشم عاشقان موسیقی و اسپیکرها را به خود خیره می کند.  سونی با تولید سیستم صوتی های فوق العاده با کیفیت و پر توان در بین کاربران لوازم الکترونیک علل خصوص سیستم صوتی از اعتبار خاصی برخوردار است. سونی سیستم صوتی های خود را تحت عنوان شیک، ساندبار، سیستم صوتی وایرلس یا بی سیم به بازار عرضه می کند، که در ادامه هر کدام را معرفی می کنیم.

راهنمای خرید شیک سونی

سیستم صوتی شیک سونی در واقع از بهترین محصولات سونی است، که صدایی با کیفیت عالی و توان پرتاب بالا دارند. این مدل ها که رقیب اصلی سیستم صوتی ال جی ایکس بوم  نیز به شمار می آیند، علاوه بر صدای پر توان، خروجی ارتباطی متنوع و اتصال بیسیم رقص نور چند رنگ و زیبایی نیز دارند، که اتمسفر اتاق شما را همگام با موزیک به حداکثر انرژی و هیجان می رساند. شیک های سونی در واقع به سیستم صوتی های دو باند و یک ساب گفته می شود، که به اشتباه در بازار به سیستم صوتی های تک باند سونی هم شیک گفته می شود، سونی خود برای اسپیکرهای تک باند از کلمه شیک استفاده نمی کند، اما خب طبق انتظار بازار ما نیز باید به این مدل ها شیک سونی بگوییم.

راهنمای خرید ساندبار سونی

سونی علاوه بر تولید Shake ساندبار نیز تولید می کند. این مدل از سیستم صوتی های سونی به صورت تخصصی برای تلویزیون هایی مناسب هستند، که از توان صوتی کمی برخوردارند و کاربر به آن میزان صدا کفایت نمی کند. ساندبار های سونی از چند اسپیکر در کنار هم تشکیل می شوند و با چیده شدن در اطراف اتاق می توانند صدای طبیعی، با خروجی عالی و برد بالا را در اتاق پخش کنند.

راهنمای خرید سیستم صوتی وایرلس سونی

یکی دیگر از سیستم صوتی های تولید شده توسط سونی همان مدل های وایرلس یا بی سیم هستند. سیستم صوتی های وایرلس سونی با قابلیت شارژ شدن برای زمانی مناسب هستند، که به بیرون رفته اید و دلتان هوای موزیک کرده است. این سیستم صوتی سونی در ابعاد و مدل های مختلف تولید می شود تا هر کاربر بسته به سلیقه و نیاز یک مدل را برای خود انتخاب کند.

دیدن ادامه...