دلایل ارزان بودن کالا

دلایل ارزان بودن کالا

بسیاری از مشتریانی که برای اولین بار به سایت افرالند مراجعه می کنند و قصد خرید دارند از اولین سوالاتی که برایشان پیش می اید که چرا قیمت های سایت به نسبت سایر فروشگاههای اینترنتی ارزان تر است ؟ در این نوشته برا ی شما دلایل پایین بودن قیمت محصولات افرالند را به طور کامل شرح خواهیم داد.

شاید شما هم شایعاتی که پیرامون کالاهای که در شهر مرزی بانه از فروشگاه های محل زندگیتان و یا دوستانی که از فروشندگان شنیده اند می شنوید واقعیت دارد؟ آیا کالاهای عرضه شده در این فروشگاه معیوب – تعمیری یا استوک است؟ آیا این کالاها در شهر ما دستکاری می شوند؟

(خوشبختانه تمامی شایعاتی که در رابطه با کالاهای عرضه شده در شهر بانه به گوش شما رسیده واقعیت ندارند)

✔ دلایل اصلی ارزان بودن محصولات افرالند:

  • منطقه آزاد تجاری بانه بدلیل موقعیت خاص جغرافیایی، شاهراه ورود لوازم خانگی بخصوص لوازم صوتی و تصویری به کشور است.
  • از خصوصیت های منطقه آزاد تجاری، معافیت پرداخت از مالیات و حق گمرک می باشد. از این رو یکی از علل ارزانی کالاها، عدم پرداخت هزینه های گمرک و مالیات است.
  • یکی دیگر از دلایل ارزانی، عدم تحمیل هزینه هایی همچون گارانتی به مصرف کننده است. در صورتی که فروشگاه های سایر شهرها مشتری را مجبور به تهیه کالا با گارانتی و پرداخت هزینه ی بالاتر می نمایند. در افرالند گارانتی انتخابی بوده و در صورت در خواست مشتری محصول با پرداخت هزینه مربوطه برگ گارانتی برایشان ارسال خواهد شد.
  • تامین کالا های عرضه شده در افرالند از وارد کننده های اصلی یکی دیگر از دلایل ارزانی محصولات ما است.

مزیت افرالند نصب به سایر فروشگاه های بانه:

یکی از اصلی ترین دلایل ارزان بودن محصولات افرالند به نسبت دیگر فروشگاه های اینترنتی و خصوصا فروشگاه های بانه، درصد سود کم است. هدف ما در مجموعه ی افرالند تمرکز روی فروش بیشتر با سود کمتر است چراکه می دانیم، سرمایه اصلی مشتری های ما و رضایت آنهاست. افرالند به شما اطمینان می دهد کالایی که خریداری می کنید، بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارد.

دلایل ارزان بودن کالا

خاطر نشان می کنیم؛ تمامی کالا های عرضه شده در فروشگاه دارای ضمانت بازرگانی-ضمانت اصالت - ضمانت سلامت فیزیکی( تا هنگام تحویل کالا) می باشند.

با توضیحات ارائه شده به این نتیجه می رسیم کالاهای موجود در افرالند با قیمت های واقعی و بدون هیچ هزینه ی اضافی و با کمترین سود و بالا ترین کیفیت به فروش می رسند و علت اصلی اختلاف قیمت ها با شهرهای دیگر، گران فروشی و هزینه هایی همچون سود بیشتر، حق گمرکی و انواع مالیات و عوارض و گارانتی می باشد. ضمناً لازم به ذکر است که کلیه کالاهای ارائه شده توسط فروشگاه وارداتی بوده. همه کالا ها با بسته بندی کارخانه های تولید کننده وارد و عرضه خواهد شد. همه کالا ها دارای سریال نامبر و بارکد هستند مشتریان برای اطمینان از صحت اصالت کالا می توانند انها را مورد بررسی قرا دهند.