بهترین تلویزیون های 55 اینچ سونی

اگر شما به دنبال خرید بهترین تلویزیون 55 اینچ هستید باید بدانید که سونی این نیاز شما را برآورده می کند. در حال حاضر سونی تلویزیون های 49 اینچ تا 100 اینچ را به بازار عرضه کرده است و شما می توانید آزادانه بین آنها انتخاب داشته باشید.

فهرست محتوا نمایش

شما می توانید تلویزیون های 4k که هم از LCD استفاده می کنند و هم از فناوری های مدرن تر مانند OLED را در اختیار داشته باشید. اگر آماده هزینه کردن هستید، غول ژاپنی حتی تلویزیون های 8K را هم ارائه می دهند. همه تلویزیون های سون از HDR پشتیبانی می کنند. HDR مخفف High Dynamic Range است و روشی برای نشان دادن تفاوت بین قسمت های روشن و تاریک تصویر است و این به معنای تصویری با جزئیات بیشتر است. تلویزیون های سونی از فرمت های مختلف HDR از جمله HLG، HDR10 و Dolby Vision پشتیبانی می کنند اما از HDR10+ پشتیبانی نمی کنند.

بهترین تلویزیون های 55 اینچ سونی مانند سایر سایزهای تلویزیون این شرکت از سیستم عامل اندروید گوگل استفاده می کنند که از همه برنامه های استریم اصلی از جمله Netflix ، Amazon Prime Video ، Disney + ، Apple TV + و Google Play Movies & TV پشتیبانی می کند. کنترل های صوتی هم وجود دارد به طور مثال شما می توانید میان برنامه های مورد علاقه خود با کمک صدایتان جستجو کنید.

بهترین تلویزیون های 55 اینچ سونی

سونی برند با ابهتی است که همواره در صدر جدول فروش تلویزیون قرار گرفته؛ یک تلویزیون سونی بالاترین سطح کیفیت تصویر و امکانات را دارد به همین دلیل در جدول زیر، پرفروش ترین های این برند ژاپنی در سال 2022 و 2021 را لیست کرده ایم تا خرید برایتان راحت تر از همیشه باشد.

مدلپردازندهرفرش ریت
تلویزیون سونی A95K XR120Hz
تلویزیون سونی A90KXR 120Hz
تلویزیون سونی 55A80K XR 120Hz
تلویزیون سونی 55X95K XR 120Hz
تلویزیون سونی 55X90K XR 120Hz
تلویزیون سونی 55X80KX160Hz
تلویزیون 55 اینچ سونی 2022
مدلنوع صفحه نمایشسال
🟣 تلویزیون سونی 55A80JOLED 2021
🟣 تلویزیون سونی 55X95JLED 2021
🟣 تلویزیون سونی 55X90J LED 2021
🟣 تلویزیون سونی 55X85J LED 2021
🟣 تلویزیون سونی 55X80J LED 2021
🟣 تلویزیون سونی 55X75A LED 2021
تلویزیون 55 اینچ سونی 2021

چه سایز تلویزیونی مناسب من است؟

در این بخش شما تفاوت بین اندازه تلویزیون در تبلیغات با اندازه واقعی صفحه را متوجه خواهید شد. آیا فقط به این دلیل که فضایی برای تلویزیون 55 اینچ دارید؛ باید تلویزیون جدیدی که خریداری می کنید متناسب با این فضا باشد؟ قبل از اینکه از در خارج شوید و برای خرید تلویزیون 55 اینچ اقدام کنید؛ مطمئن شوید که این سایز تلویزیون همان چیزی است که نیازهای شما را برآورده می کند. در ادامه تمام چیزهایی که باید در مورد نحوه اندازه گیری سایز تلویزیون بدانید آورده شده است.

چه سایز تلویزیونی مناسب من است؟

چیزهایی که باید بدانید:

 • اندازه مورب صفحه تلویزیون، اندازه قاب تلویزیون و بدون پایه یا با پایه و فضایی که تلویزیون را در آن قرار می دهید.
 • قاب تلویزیون می تواند 1.2 اینچ تا 3 اینچ به عرض و ارتفاع قاب تلویزیون اضافه کند. پایه ها چند اینچ دیگر اضافه خواهند کرد.
 • سایز تلویزیون تبلیغ شده همیشه منعکس کننده اندازه تلویزیون نیست.

اندازه گیزی سایز تلویزیون 55 اینچ سونی

وقتی که اگهی های تبلیغاتی را مشاهده می کنید؛ اندازه صفحه بیشتر از مقدار واقعی اعلام می شود. اندازه تلویزیون تبلیغ شده به طول مورب اندازه گیری شده بر حسب اینچ اشاره دارد. اندازه گیری طول مورب از یک گوشه به گوشه مقابل صفحه انجام می شود (از سمت چپ گوشه پایین به گوشه بالا سمت راست یا از بالا سمت چپ به پایین سمت راست).

با این حال اندازه تلویزیونی که به صورت مورب اندازه گیری شده و تبلیغ می شود همیشه اندازه واقعی صفحه نمایش را نشان نمی دهد. برای مبارزه با تبلیغات دروغین برای تلویزیون های صفحه تخت، اغلب از اصطلاح کلاس استفاده می شود. این بدان معناست که ممکن است از یک تلویزیون تبلیغاتی به عنوان تلویزیون کلاس 55 اینچ یاد شود. دلیل این امر این است که برای تامین امنیت قاب باید قسمت کوچکی از صفحه نمایش تلویزیون را بپوشاند.

در جدول زیر شما نمی توانید نمونه هایی از سایزهای تلویزیون را در مقابل اندازه صفحه مورب واقعی را مشاهده کنید (تمام اندازه ها بر حسب اینچ است).

اندازه تلویزیون تبلیغ شدهاندازه تلویزیون واقعی (به صورت مورب اندازه گیری شده)
4039.9
5554.6
6564.5
7069.5
7574.5
8584.5

نقش قاب و پایه در اندازه تلویزیون

گرچه اندازه گیری صفحه مورب ناحیه مشاهده صفحه نمایش اندازه نسبی تلویزیون را تعیین می کند، اما دقیقا به شما نمی گوید که آیا تلویزیون در یک فضای مشخص قرار دارد یا خیر.

همچنین باید عرض و ارتفاع کل قاب تلویزیون و پایه را در نظر بگیرید. قاب ها می توانند حدود 1.2 تا 3 اینچ را به طول یا ارتفاع تلویزیون اضافه کنند و پایه ها چند اینچ دیگر را هم اضافه می کنند. استندها همچنین عمق بیشتری را ایجاد می کنند.

در نهایت چه تلویزیون را به صورت آنلاین سفارش دهید و چه از مراجعه به فروشگاه، حتما سایز ذکر شده کل تلویزیون را یادداشت کنید؛ که نه تنها شامل صفحه نمایش بلکه شامل قاب و پایه می باشد.

اگر به برخی از مارک ها و مدل های تلویزیونی فکر می کنید، اکثر تولیدکنندگان ابعاد کلی تلویزیون را در صفحه وب خود قرار می دهند.

تلویزیون سونی a90j

با این حال، حتی اگر این اطلاعات را در دست دارید؛ اگر می خواهید برای خرید خود به فروشگاهی به صورت حضوری مراجعه کنید؛ می توانید متر اندازه گیری را با خود به همراه داشته باشید. یعد می توانید تمام ابعاد خارجی تلویزیون را بررسی یا تایید کنید.

فضایی که قرار است تلویزیون سونی را در آن قرار دهید اندازه بگیرید

دانستن اندازه کلی تلویزیون اطلاعات مربوط به میزان فضای لازم برای قرار دادن را در اختیار شما قرار می دهد؛ اما باید اطمینان حاصل کنید که عرض و ارتفاع فضای مورد نظر تلویزیون را هم اندازه گیری کرده اید. اگر تلویزیون در یک فضای باز یا روی یک دیوار قرار دارد، توجه اصلی باید این باشد که فضای مناسب برای پایه وجود داشته باشد و فضای دیوار هیچ مرز خاصی برای عرض نداشته باشد.

با این حال، اگر تلویزیون خود را در یک فضای بسته مانند مرکز سرگرمی قرار می دهید؛ حداقل یک فضای 2 تا 3 اینچ را در سمت چپ و راست و همچنین بالا و پایین (از جمله برای پایه) باقی بگذارید، بنابراین با خیال راحت می توانید تلویزیون را بیرون بیاورید یا در سر جای خود قرار دهید.

همچنین بهتر است قبل از جابجایی تلویزیون همه چیز را به تلویزیون وصل کنید چون اتصالات تلویزیون ممکن است در پشت و اطراف تلویزیون قرار گرفته باشد و شما دیگر به آنها دسترسی نداشته باشید.

علاوه بر اندازه گیری تلویزیون و فضایی که قرار است در آن جای بگیرد؛ مهم است که فاصله نشستن و زاویه دید خود را هم در نظر داشته باشید.

تلویزیون 55 اینچ سونی

تاثیر فاصله مشاهده در انتخاب سایز تلویزیون مناسب

وقتی که کسی در خال خرید تلویزیون جدید است دو سوال ممکن است برایش پیش بیاید.

 • به چه اندازه تلویزیونی برای فضای خود نیاز دارم؟
 • و بهترین فاصله مشاهده تلویزیون کدام است؟

واقعیت این است که این دو مورد با هم مرتبط هستند و پاسخی که برای یک سوال دریافت می کنید روی سوال دیگر هم تاثیر می گذارد.

یکی از نکات جالب در مورد تلویزیون های مدرن این است که این مدل ها در اندازه های بسیار بزرگتر از تلویزیون های CRT قدیمی موجود شده اند. از آنجا که بسیار نازک و سبک هستند می توان آنها را به راحتی روی دیوار نصب کرد و یا روی میز قرار داد. با این حال، چون ما چندان به تلویزیون های صفحه بزرگ عادت نداریم، بنابراین تصمیم گیری در مورد سایز تلویزیون مناسب برای اتاق دشوار است. آیا ما فقط بزرگترین صفحه نمایشی که می توانیم خریداری کنیم را باید انتخاب کنیم؟ یا اینکه می توان تلویزیونی که برای اتاق خیلی بزرگ است را هم تهیه کنیم

پیدا کردن بهترین سایز تلویزیون بر اساس فاصله مشاهده

اولین چیزی که باید در اینجا بدانید این است که این گفته چندان دقیق نیست. درست است که محاسباتی وجود دارد که می توانیم برای ارائه ایده بهتر انجام دهیم؛ اما در نهایت عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند نظر شما در مورد تلویزیون مناسب اتاق را تحت تاثیر قرار دهد که از این بین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سلیقه شخصی
 • محل قرارگیری در اتاق
 • وضوح تصویر تلویزیونی که مشاهده می کنید
 • و حتی کیفیت بینایی خود شما
قرار دادن تلویزیون روی دیوار

شما می توانید دو نفر را در یک اتاق قرار دهید و هر دو ممکن است نظر متفاوتی نسبت به اندازه تلویزیون مناسب و بهترین فاصله دید داشته باشند. در ادامه ما سه روش را پیشنها خواهید داد که می توانید از آنها برای انتخاب سایز مناسب تلویزیون استفاده کنید.

1. فاصله مشاهده توصیه شده بر اساس میدان دید

از نظر تماشای تلویزیون، میدان دید (FOV) زاویه دید بین شخص و ناحیه قابل مشاهده صفحه تلویزیون است.

هر چه به صفحه نزدیکتر می شوید، میدان دید گسترده تر می شود و تجربه مشاهده شما را غوطه ورتر خواهد کرد. با این حال، اگر خیلی نزدیک تر شوید؛ FOV احتمالا برای اکثر افراد بسیار گسترده تر خواهد بود.

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که در سینما در ردیف اول بنشینید؟ تقریبا باید سرتان را برگردانید تا عملکردی را در انتهای صفحه مشاهده کنید. در این صورت ممکن است بگوییم که میدان دید خیلی گسترده است.

از میدان دید معمولا برای تعیین فاصله دید مناسب استفاده می شوید. THX در راهنمایی های خود برای یک سالن سینما حداقل میدان دید 26 درجه را پیشنهاد می کند؛ گرچه میدان دید توصیه شده برای ردیف آخر 36 درجه می باشد.

بنابراین میدان دیدن 26 درجه دورترین فاصله با صفحه ای است که آنها توصیه می کنند؛ اما در حالت ایده آل، بهترین فاصله میدان دید 36 درجه یا مقدار نزدیکتر به آن است.

تلویزیون سونی X9500J

SMPTE همچنین راهنمایی هایی در مورد بهترین زاویه دید برای مشاهده صفحه را ارائه می دهد. استاندارد EG-18-1994 آنها حداقل میدان دید 30 درجه را نشان می دهد؛ بنابراین کمی دورتر از مقدار 36 درجه توصیه شده THX است.

بنابراین طبق این دستورالعمل ها شما باید میدان دید حدود 30 تا 36 درجه را مورد هدف قرار دهید. گرچه بسته به علاقه خود می توانید نزدیکتر شوید. هیچ کدام از این دستورالعمل ها میزان نزدیک بودن شما را توصیه نمی کنند؛ فقط یک پیشنها برای حداکثر فاصله شما وجود دارد. به خاطر داشته باشید که زاویه کوچکتر دورتر و زاویه بزرگتر به صفحه نزدیکتر است.

بنابراین به احتمال زیاد؛ زاویه دید کمتر از 26 درجه برای بسیاری از افراد دور خواهد بود و بیشتر از 36 درجه غوطه ور خواهد بود. همچنین باید توجه داشته باشید که این توصیه ها برای یک سالن سینمایی واقعی است. بنابراین در حالی که می توانید از این راهنمایی ها برای خانه خود استفاده کنید؛ بسیاری از افراد معمولا نیاز به تعادل سازی دارند.

نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که این توصیه ها معمولا وضوح تصویر را در نظر نمی گیرند. فاصله توصیه شده بر اساس میدان دید بسته به اندازه صفحه نمایش متفاوت خواهد بود. خوشبختانه ما می توانیم با برخی از محاسبات ریاضی به راحتی فاصله مشاهده را محاسبه کنیم.

2. فاصله مشاهده توصیه شده بر اساس وضوح تصویر

صفحه تلویزیون دارای رزولوشن بومی ثابت است. در حالت ایده آل؛ تصویری که از صفحه مشاهده می کنید از وضوح یکسانی برخوردار هستند. با این حال، اگر از صفحه تلویزیون دور شویم؛ جایی پیش می آید که به راحتی نمی توانیم تمام جزئیات تصور را مشاهده کنیم.

این حداکثر فاصله بسته به وضوح تصویر و اندازه صفحه نمایش متفاوت خواهد بود. بنابراین، هر چه از حداکثر فاصله دور شوید؛ می توانید جزئیات کمتری را مشاهده کنید و هر چه نزدیکتر می شوید؛ نقایص بیشتری را در وضوح تصویر مشاهده خواهید کرد. بنابراین اگر می خواهید تمام جزئیات صفحه نمایش را با وضوح بالا مشاهده کنید یک فاصله توصیه شده وجود دارد که باید در هنگام نشستن جلوی تلویزیون رعایت کنید.

تلویزیون های بالارده سونی 2021

بنابراین؛ این یک روش دیگر برای تصمیم گیری در مورد بهترین فاصله مشاهده برای تلویزیون شما است. باید در نظر داشته باشید که بسته به شخصی که به تلویزیون نگاه می کند؛ این فاصله می تواند متفاوت باشد چون بینایی یک فرد با فردی دیگر متفاوت است.

حتی تفاوت بین زن و مرد هم وجود دارد؛ بنابراین دفعه بعد که با همسرتان در مورد موقعیت تلویزیون بحث کردید دلیل آن را می دانید.

3. فاصله مشاهده توصیه شده بر اساس یک محدوده

دو راه حل قبلی لزوما فاصله دید توصیه شده ای را به شما ارائه نمی دهند. یک قاعده سر انگشتی رایج این است که برای هر 10 اینچ اندازه صفحه مورب به راحتی از یک فوت فاصله مشاهده استفاده کنید. این ممکن است پیچیده تر از انچه هست به نظر برسد:

 • تلویزیون 70 اینچی در 7 فوت
 • تلویزیون 60 اینچ در 6 فوت
 • تلویزیون 50 اینچ در 5 فوت

این یک میدان دید در حدود 40 درجه است که کمی نزدیک به توصیه 36 درجه THX است. با این حال؛ این یک فاصله خوب برای افرادی است که می خواهند به اندازه کافی به تلویزیون نزدیک بایشند و یک تجربه غوطه ور خوب داشته باشند.

مطمئنا اگر دوست دارید نزدیکتر بنشینید این به خود شما بستگی دارد. ما قبلا نسبت 1.5 به 3 برابر اندازه صفحه مورب را پشنهاد می کردیم. با این حال، با توجه به افزایش وضوح صفحه نمایش و اندازه بزرگتر تلویزیون حالا نسبت 1.2 تا 2.5 برابر عرض مورب را پیشنهاد می کنیم.

تلویزیون سونی Z9J

شما به دو روش می توانید در مورد اندازه تلویزیون مناسب تصمیم بگیرید:

 • در مورد اندازه صفحه مورد نظر خود تصمیم بگیرید و بعد فاصله ایده ال را محاسبه کنید.
 • فاصله دید در اتاق را تخمین بزنید و اندازه تلویزیون ایده ال را محاسبه کنید.

در ادامه در مورد هر دوی این روش ها صحبت خواهیم کرد.

1. محاسبه فاصله مشاهده با اندازه تلویزیون

اگر از قبل اندازه تلویزیون خود را می دانید می توانید برای محاسبه فاصله دید خوب از این قسمت استفاده کنید. به عنوان مثال اگر تلویزیون 50 اینچ دارید؛ فاصله ایده ال شما برای این کار این خواهد بود:

 • حداقل – 1.2×50 inch=60 inch
 • حداکثر – 2.5x50inch=125 inch

2. محاسبه اندازه تلویزیون با فاصله دید شما

متناوباً می توانید از جهت دیگری به موضوع نگاه کنید. می توانید با فاصله دید خود شروع کنید و بعد سایز تلویزیون مناسب را بدست آورید. در بسیاری از اتاق ها، فاصله دید از صفحه نمایش بسیار محدود است. معمولا گزینه های زیادی وجود ندارد که بتوانید تلویزیون خود را در آن قرار دهید. بنابراین اگر بتوانید تخمین بزنید تا چه اندازه از تلویزیون دور می نشینید می توانید از بهترین سایز تلویزیون بهره مند شوید.

فاصله تلویزیون تا شما

این بار می توانید فاصله دید خود را بر 2.5 تقسیم کیند تا حداقل اندازه صفحه را بدست آورید و بر 2 تقسیم کنید تا حداکثر اندازه صفحه را بدست آورید. بنابراین به عنوان مثال؛ اگر می دانید فاصله دید شما در اتاق 10 فوت (یا 120 اینج) خواهد بود می توانید اندازه تلویزیون خوب را در محدوده زیر مشاهده کنید:

 • حداقل اندازه تلویزیون 120 اینچ / 2.5 = 48 اینچ
 • حداکثر اندازه تلویزیون 120 اینچ / 1.2 = 100 اینچ

حالا این هم گزینه های زیادی را برای ما ایجاد می کند، اما حداقل ما می توانید تلویزیون های زیر 48 اینچ را انتخاب نکنیم. برای ساده سازی اعداد جدول زیر گرد شده اند.

ما فکر می کنیم که مفیدترین عدد در این روش حداقل اندازه صفحه است. به عنوان مثال، اگر می خواهید 14 فوت از صفحه دور بنشینید؛ باید به دنبال خرید تلویزیون 68 اینچ به بالا باشید.

موارد دیگری که باید هنگام خرید تلویزیون 55 اینچ سونی مد نظر داشته باشید

اگر عمدتا تصاویر با وضوح بالا یا 4K Ultra HD را تماشا می کنید؛ یک صفحه بزرگتر به شما امکان می دهد؛ جزئیات بیشتر را مشاهده کنید و اگر نزدیک بنشینید هم بسیار عالی به نظر می رسد. در این صورت از مزایای بیشتری بهره مند خواهید شد:

 • صفحه بزرگتر
 • فاصله دید کمتر
 • یا هر دو

از طرف دیگر؛ اگر هنوز در حال تماشای تلویزیون های با کیفیت استاندارد هستید؛ ممکن است وضوح کاهش یافته در صفحه بزرگتر باشد. بنابراین؛ اگر خیلی نزدیک بنشینید ممکن است نقص ها را بیشتر مشاهده کنید یا ممکن است تلویزیون های کوچکتر رزولوشن های کاهش یافته را به طور موثرتر پنهان کند.

تلویزیون 55 اینچ سونی را برای چه ژانری استفاده می کنید؟

اگر بیشتر در حال تماشای فیلم، ورزش و مستند هستید یا هر چیزی که برای مدت طولانی پای آن هستید و تمرکز می کنید به یک صفحه بزرگتر برای درک عملکرد و جزئیات مناسب نیاز دارید. همچنین ممکن است از نردیک بودن به صفحه نمایش لذت ببرید. از طرف دیگر؛ اگر بیشتر از تلویزیون برای تماشای برنامه های کوتاهی که به تمرکز کمتر نیاز دارند استفاده می کنید؛ صفحه بزرگتر می تواند طاقت فرسا باشد بنابراین فاصله دید طولانی تر / اندازه تلویزیون کوچکتر ممکن است بهتر باشد.

امکانات هوشمند تلویزیون سونی

تلویزیون 55 اینچ سونی خود را کجا نصب می کنید؟

یک تلویزیون بزرگ که روی دیوار نصب شده است گاهی اوقات می تواند راحت تر از یک تلویزیونی که روی میز قرار گرفته است مشاهده شود. اندازه دیوار حتی می تواند تلویزیون بزرگتر را کمی کوچکتر و با وضوح کمتر نشان دهد. با این وجود، وقتی که تلویزیون را روی میز قرار می دهید ممکن است بزرگتر به نظر برسد.

شما در خانه هستید نه فروشگاه

به خاطر داشته باشید که با ورود به فروشگاهی که با اندازه های متفاوت تلویزیون پر شده است می تواند قضاوت شما را در مورد اندازه تلویزیون مناسب دشوار کنید. در صورت امکان تلویزیون با اندازه مشابه را در خانه امتحان کنید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. ترفند دیگری که وجود دارد این است که یک تکه چوب یا مقوا را به همان اندازه تلویزیونی که در نظر دارید برش بزنید و آن را در موقعیت تقریبی اتاق قرار دهید و بررسی که که این اندازه چقدر بزرگ است.

تاثیر فناوری پنل در خرید تلویزیون 55 اینچ سونی

گاهی اوقات ممکن است اندازه تلویزیون را به عنوان عرض یا ارتفاع صفحه نمایش اندازه گیری کنید. اما استفاده از اندازه گیری مورب یک روش رایج است. در حال حاضر تلویزیون ها با انوع فناوری های LED، OLED، QLED، Neo QLED و غیره در دسترس هستند. معمولا اندازه تلویزیون با این فناوری ها بسیار متفاوت هستند. به طور مثال انتظار می رود که تلویزیون های ال ای دی را در اندازه های 15 تا 80 اینچ یدا کنید در حالی که تلویزیون های اولد را می تواند در اندازه های بزرگتر و معمولا در حدود 50 اینچ تا 85 اینچ پیدا کرد. بنابراین چیزی که باید بدانید این است که اندازه تلویزیون شما می تواند بر اساس نوع فناوری پنل محدود شود.

جمع بندی

در هنگام خرید تلویزیون 55 اینچ سونی موارد زیادی وجود دارد که باید مد نظر داشته باشید. بعد از اینکه با استفاده از موراد ذکر شده در بالا مطمئن شدید که سایز 55 اینچ برای شما بهترین گزینه است شما باید به مواردی همچون تعداد پورت ها؛ فناوری ها و امکانات استفاده شده در گزینه مد نظر خود توجه داشته باشید. به یاد داشته باشید که شما تلویزیون را برای مدت 10 سال آینده باید استفاده کنید و به خاطر قیمت تلویزیونی که دارید نمی توانید به طور مداوم و هر روزه آن را تغییر دهید؛ پس در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. فراموش نکنید که در مسیر این چالشِ خرید تلویزیون، کارشناسان ما در فروشگاه افرالند می‌توانند شما را یاری دهند.

🔎 سوالات متداول

🔵 تلویزیون های سونی ارزش خرید دارند؟

✔️ کیفیت تلویزیون های سونی چند سرو گردن بالاتر از برندهای دیگر است و به دنبال آن قیمت تلویزیون های سونی هم بیشتر است، اگر یک تلویزیون با کیفیت ساخت عالی بخواهید؛ سونی ارزش خرید دارد.

🔵 کدام تلویزیون سونی از همه بهتر است؟

✔️ تلویزیون های اولد سونی مدل های بالارده هستند که در بین آن ها تلویزیون اولد سونی A90J از همه پیشرفته تر هستند.

🔵 کیفیت ساخت تلویزیون های سونی خوبه؟

✔️ سونی از بهترین قطعات برای تولید تلویزیون های خود استفاده می کند به همین دلیل قیمت بیشتری هم روی مدل های خودش می گذارد که در نتیجه قیمت بیشتری کیفیت بالاتری را هم در اختیارتان قرار می دهد.

🔵 اولد سونی بهتر است یا اولد ال جی؟

✔️ با وجود اینکه سونی از پنل OLED ال جی استفاده می کند اما در مدل های بالارده ای مانند A90J به نسبت شاهده کیفیت بالاتری از مدل های OLED ال جی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *