بهترین سرویس های پخش Stream

ما در عصر جنگ سرویس های پخش کننده سریالی زندگی می کنیم. به نظر می رسد که هر شبکه و شرکت رسانه ای بزرگ سرویس های پخش جدیدی را راه اندازی کرده است. با وجود تلویزیون های بزرگ استفاده از این سرویس های پخش می تواند جذاب باشد اما تصمیم گیری در مورد اینکه برای کدام سرویس هزینه کنید و وقت بگذارید می تواند سخت باشد. انتخاب های شما احتمالا به این بستگی دارد که کدام نمایش ها و فیلم های اورجینال را می خواهید؛ چقدر نمایش های قدیمی برای شما مهم است؟ آیا شما باید بچه ها و هم اتاقی های خود را هم در نظر داشته باشید؟ و چقدر هزینه می خواهید صرف کنید؟ برخی از این سرویس های گزینه های ارزان تری را ارائه می دهند و برخی از آنها انتخاب گسترده تری از نمایش های قدیمی را دارند.

بهترین سرویس های پخش Stream - سریالی 2022

در ادامه افرالند لیستی از بهترین سرویس های پخش 2022 را ارائه خواهد داد. ما هر کدام از این سرویس ها را به صورت جداگانه بررسی کرده ایم و براساس محتوا، طراحی برنامه ، ویژگی ها و ارزش کلی به آنها را رتبه بندی کرده ایم. مطمئنا برخی ترجیحات شخصی در مورد ترکیب محتوا روی این لیست تاثیر گذاشته است بنابراین توجه داشته باشید که اگر یک نمایش یا سبک خاص از نمایش را دوست دارید ممکن است مورد علاقه افراد دیگری هم باشد و اما به عنوان مهم ترین نکته فراموش نکنید که تماشای این پخش کننده ها در ایران دردسرهای خودش را دارد و باید بتوانید اشتراک های مورد نیاز را تهیه کنید؛ اگر از این بابت مشکلی ندارید پس بزنید بریم برای ادامه حرف هایمان.

Netflix – همیشه اول

نتفلیکس یکی از قدیمی ترین سرویس های پخش است که اجاره DVD-by-mail خود را در سال 1998 راه اندازی کرده است؛ و حالا به سرویس پخش استریمی تبدیل شده است که باید در سال 2022 آن را در نظر داشت. هنگامی که نسخه های اصلی مانند The Queen’s Gambit یا Stranger Thingsمنتشر شد این سرویس میلیون ها بیننده به همراه معرفی و تمجیدها و جوایز را داشت.

Netflix

در حالی که Netflix در سال گذشته چندین عنوان را از دست داد (مانند The Office to Peacock and Friends to HBO Max) هنوز هم طیف گسترده یا از نمایش های شبکه ای آشنا؛ سریال ها، فیلم ها و مستندهای خاص را ارائه می دهد. نمایش ها و فیلم های جدید هر هفته نمایش داده می شوند و فقط امسال 70 فیلم اصلی وارد این پلتفرم می شوند. در ماه این سرویس هزینه 9 دلاری دارد اما با توجه به تنوعی که دریافت می کنند (و بدون مشاهده تبلیغات)، ارزشش را دارد.


در جدول زیر پرفروش ترین تلویزیون سونی موجود در بازار ایران را مشاهده می‌کنید که در سال‌های 2022 و 2023 تولید شده اند، برای مشاهده قیمت و خرید هر مدل می‌توانید به بخش فروشگاه مراجعه کنید.

مدل سونینوع نمایشگر
تلویزیون سونی X75KLED
تلویزیون سونی X80KLED
تلویزیون سونی X85KLED
تلویزیون سونی X90KLED
تلویزیون سونی X95KLED
تلویزیون سونی A80KOLED
مدل سونینوع نمایشگر
تلویزیون سونی X85LLED
تلویزیون سونی X90LLED
تلویزیون سونی X95LMiniLED
تلویزیون سونی A80LOLED
تلویزیون سونی A95LQD-OLED
مدل‌های 2023 سونی

Disney Plus – اولد در دنیای کودکان

دیزنی پلاس یک پدیده است و نزدیکترین رقیب نتفلیکس است. این سرویس فقط 16 ماه پیش راه اندازی شد و در حال حاضر بیش از 100 میلیون اشتراک دارد. این تنها مکانی است که می توانید اکثریت قریب به اتفاق کتابخانه های دیزنی و پیکساز را به همراه فیلم جنگ ستارگان؛ فیلم های مارول و برنامه های تلویزیونی جدید اورجینال؛ محتوای نشنال جئوگرافیک و 32 فصل سیمپسون ها را پخش کنید. در حالی که تاکنون فقط دو سریال اورجینال موفقیت آمیز را داشته است.

حتی بعد از افزایش قیمت اخیرا به 8 دلار در ماه، دیزنی پلاس هنوز هم یکی از ارزان ترین گزینه های بدون تبلیغات است و ارزش زیادی دارد. اگر بچه دارید یا خودتان طرفدار فیلم های کودکانه هستید این گزینه برای شما مناسب خواهد بود.

Disney+

Hulu / هولو مکملی برای نتفلیکس

Hulu با پرداخت 6 دلار در ماه (همراه با تبلیغات) یک مکمل و نقطه مقابل برای Netflix است. این سرویس مجموعه ای بسیار گسترده از نمایش های مشهور از شبکه هایی مانند ABC ، ​​Fox و NBC را دارد که می توانید بلافاصله پس از پخش آنها تماشا کنید (بر خلاف نتفلیکس)، و همچنین یک کاتالوگ در حال رشد از سری های تحسین شده خود مانند داستان های Handmaid’s Tale و PEN15 را دارد. اگر ماهانه 6 دلار پس انداز کنید و از دیدن تبلیغات بدتان نمی آید؛ Hulu گزینه بدی نیست. شما همچنین این امکان را دارید که با پرداخت 12 دلار در ماه به پلن بدون تبلیغات دست پیدا کنید.


در جدول زیر می‌توانید پرفروش ترین تلویزیون سامسونگ موجود در بازار ایران و فروشگاه افرالند را مشاهده کنید که با قیمت بسیار مناسب عرضه می‌شوند.

مدل سامسونگنوع نمایشگر
تلویزیون سامسونگ BU8000LED
تلویزیون سامسونگ BU8500LED
تلویزیون سامسونگ Q60BQLED
تلویزیون سامسونگ Q70BQLED
تلویزیون سامسونگ Q80BQLED
تلویزیون سامسونگ QN85BNeo QLED
تلویزیون سامسونگ QN90BNeo QLED
مدل سامسونگنوع نمایشگر
تلویزیون سامسونگ Q70CQLED
تلویزیون سامسونگ Q80CQLED
تلویزیون سامسونگ QN85CNeo QLED
تلویزیون سامسونگ QN90CNeo QLED
تلویزیون سامسونگ S90CQD-OLED
تلویزیون سامسونگ S95CQD-OLED
تلویزیون‌های سامسونگ 2023

Hulu

Amazon Prime Video – در دنیای آمازون

Amazon Prime Video شب های پنجشنبه تعداد زیادی نمایش و فیلم اورجینال را بدون تبلیغات و با کیفیت بالا ارائه می دهد و یک کاتالوگ جذاب از مواد قدیمی را برای شما فراهم می آورد. این سرویس فاقد کاتالوگ های Netflix و Hulu و قدرت ستاره دیزنی است و از آنجا که محتوای پولی و رایگان با هم ارائه می شوند ممکن است فهرست این سرویس کمی گیج کننده به نظر برسد. اگر شما نسخه های اصلی Marvelous Mrs. Maisel یا The Expanse یا فیلم های برتر را انتخاب می کنید حتی ممکن است ارزش پرداخت 9 دلار در ماه را داشته باشد.

Amazon Prime

HBO Max

HBO Max یک برنامه کاملا خوب و پر از برنامه ها و فیلم های تلویزیونی محبوب است. این سرویس کاتالوگ کاملی از فیلم های Friends ، Rick and Morty ، Sesame Street ، فیلم های ارباب حلقه ها و تقریباً همه فیلم های استودیو Ghibli را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین این سرویس تنها سرویس پخش استریمی است که بدون هیچ هزینه اضافی همزمان با پخش از سینما فیلم ها را استریم می کند که از این بین می توان به Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Dune and Matrix 4 اشاره کرد. این سرویس دیزنی پلاس نیست اما HBO Max برای کودکان مجموعه ای جذاب دارد که توانایی کنترل رتبه بندی در پروفایل بچه ها را بهتر از هر سرویس دیگری دارد.

Hbo Max

جایی که سرویس مزایای خود را از دست می دهد؛ قیمت آن است. با 15 دلار در ماه این گزینه در انتهای لیست سرویس های پخش قرار می گیرد. با این حال یک نسخه ارزان قیمت با پشتیبانی از تبلیغات در ماه ژوئن در راه است؛ گرچه هنوز برچسب قیمت آن را نمی دانیم و شما نمی توانیم جدیدترین فیلم ها را پخش کنید. به طور کلی، HBO Max همچنین نسبت به نسخه های اصلی جدید کمی سبک است اما انتظار داریم که با گذشت زمان تغییر کند.


در جدول زیر پرفروش ترین تلویزیون ال جی موجود در فروشگاه را می‌توانید بررسی کنید که در این جدول‌ها مدل محصولات 2022 و هم محصولات 2023 معرفی شده‌اند.

مدل ال جینوع نمایشگر
تلویزیون ال جی UQ8000LED
تلویزیون ال جی UQ9000LED
تلویزیون ال جی NANO80NanoCell
تلویزیون ال جی NANO84NanoCell
تلویزیون ال جی QNED80MiniLED
تلویزیون ال جی QNED90MiniLED
تلویزیون ال جی CSOLED
تلویزیون ال جی C2OLED Evo
تلویزیون ال جی G2OLED Evo
مدل ال جینوع نمایشگر
تلویزیون ال جی CS3OLED
تلویزیون ال جی C3OLED Evo
تلویزیون ال جی G3OLED Evo
تلویزیون‌های 2023 ال جی

Peacock بهترین سرویس پخش رایگان

سرویس پخش استریم NBCUniversal Peacock یک مزیت عمده نسبت به همتایان خود دارد. این سرویس دارای یک ردیف رایگان و با پشتیبانی تبلیغات همراه با حدود 13000 ساعت نمایش؛ فیلم؛ اخبار و ورزش های زنده است. می توانید پلن خود را ارتقاء دهید و 5 دلار (همراه با تبلیغات) یا 10 دلار (بدون تبلیغات) در ماه برای باز کردن قفل محتواهای بیشتر (مانند The Office and Parks and Recreation ، نسخه های اصلی مانند Brave New World ، مجموعه های محبوب مانند Yellowstone و همچنین مسابقات فوتبال لیگ برتر و رویدادهای WWE) پرداخت کنید. Peacock به دلیل عدم پشتیبانی از Amazon Fire TV ، پروفایل های کاربری ، دانلود موبایل و پخش جریانی 4K HDR ، نسبت به سرویس های دیگر در رتبه پایین تری قرار می گیرد. با امتحان نسخه رایگان می توانید این سرویس را امتحان کنید تمام چیزی که برای ثبت نان نیاز دارید یک آدرس ایمیل است.

peacock

Paramount Plus بهترین سرویس پخش محتواهای نوستالژیک

Paramount Plus / پارامونت پلاس؛ سرویس پخش استریمی است که قبلا با نام CBS All Access شناخته می شد. این سرویس اخبار و برنامه های ورزشی زنده را با نمایش ها و فیلم های درخواستی؛ از جمله فیلم های اورجینال مبتنی بر برندهای شرکت مادر ViacomCBS مانند CBS ، MTV ، BET ، Comedy Central ، Nickelodeon را گرد هم می آورد. این سرویس دارای تعداد زیادی محتوا است که از این بین می توان به 30000 سریال تلویزیونی و 2500 فیلم سینمایی به اضافه 36 سریال اورجینال است که امسال با 6 دلار در ماه (با تبلیغات) و یا 10 دلار در ماه (بدون تبلیغات) وارد بازار می شوند.

Apple TV Plus بهترین سرویس پخش 2022

Apple TV Plus با 5 دلار در ماه، ارزانترین سرویس پخش استریم بدون تبلیغات است که به شما اجازه می دهد از رزولوشن 4J، HDR و دانلود در موبایل استفاده کنید. با این حال، این تنها سرویس موجود در این لیست است که فقط شامل محتواهای اورجینال است و کاتالوگ نمایش برای بررسی ندارد. در حالی که حالا بیش از 50 نمایش و فیلم انحصاری دارد اما تعداد محدودی از آنها مورد توجه کاربران قرار گرفته است و کتابخانه آن به مراتب کوچکتر از کتابخانه سرویس های دیگر معرفی شده در بالا است. با این حال یک مزیت بزرگ دارد و آن هم ارائه روش های زیاد برای استفاده رایگان است.

چه چیز دیگری لازم است بدانید؟

به احتمال زیاد شما در حال حاضر با اکثر نام های این لیست کاملا آشنا هستید؛ اما باید بدانید که این لیست به هیچ وجه کامل نیست. روش های زیادی برای استریم یا پخش وجود دارد و صدها گزینه دیگر را هم می توانید استفاده کنید. هنگامی که سرویس پخش خود را انتخاب می کنید موارد زیر را به یاد داشته باشید:

گزینه هایی که در لیست بهترین سرویس های پخش 2022 امروز قرار گرفت بر اساس سهولت استفاده از پلت فرم در تلویزیون و گوشی همراه؛ ویژگی هایی مانند 4K HDR، دانلود در موبایل، پیشنهادات؛ لیست تماشا و تعداد استریم ها، محتوا ها، تعداد نمایش ها، کیفیت اورجینال؛ قیمت و غیره انتخاب شده اند.

برای تماشای هر یک از سرویس های موجود در این لیست به یک اتصال اینترنتی خوب، یک دستگاه سازگار (مانند Roku ، Amazon Fire TV یا Apple TV ، تلویزیون هوشمند ، تلفن ، تبلت یا سیستم) و یک نام کاربری و رمز عبور معتبر نیاز دارید.

منبع: CNET

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *