بررسی یخچال سامسونگ BESPOKE

در بررسی یخچال BESPOKE سامسونگ که قرار است انجام دهیم، قصد داریم شما را با یک تکنولوژی جدید آشنا نمایید که تا به حال در هیچ برندی شاهد آن نبوده اید. در واقع باید گفت این نتیجه یک طراحی نوآورانه از شرکت کره ای سامسونگ می باشد که در حال حاضر در اروپا طرفداران بسیاری پیدا کرده است. یخچال BESPOKE سبکی جدید از طراحی می باشد که به طراحی ماژولار معروف است. یعنی این امکان را دارید که هر قسمتی را همچون پازل بر روی هم سرهم نمایید. مزایا و معایب یخچال های BESPOKE یکی از مواردی است که باید زیر ذره بین قرار گیرد تا خیالمان از هر جهت راحت باشد.

بررسی یخچال BESPOKE سامسونگ نوید دهنده یک زندگی هوشمند با طراحی نوآورانه بوده که طراحی یخچال را برعهده شما قرار می دهد و ریشو قیچی دست شماست که به چه صورت آن را سر هم کنید که باب دلتان باشد.

با نگاهی به یخچال فریزر سامسونگ متوجه خواهید شد، در مدل های و ساختارهای متفاوتی ساخته شده اند و همیشه طرفداران خاص خود را داشته اند. به صورتی که به دلیل کیفیت بیشتر مد نظر کاربران قرار گرفته اند. در حال حاضر این شرکت در یک اقدام شگفت انگیز دست به ساخت یک سری یخچال به نام بسپوک زده است که در واقع سنگ تمام گذاشته است. این مدل از یخچال ها به دلیل طراحی خاص ان است که مشهور شده اند و افراد را به سمت خود جذب کرده است.

یخچال های Bespoke در واقع به بازار آمده تا سلایق شما را سنجش کند و کاری کند شما خودتان طراح یخچال خود باشید، به این صورت که می توانید مدل یخچال را از یک درب تا 4 درب انتخاب کنید و بر طبق سلیقه خود و فضایی که در آن قرار دارید، یخچال را خریداری کرده و چیدمان نمایید. یعنی می توانید یک یخچال تک درب خریداری کنید و بعداً اگر مایل بودین یک فریزر تک خریداری نمایید. این یعنی همیشه و برای تمام عمر یخچال دارید، فقط لازم است به دلخواه تکه های این پازل را تعویض نمایید.

حتی می توانید یک یخچال 4 درب انتخاب کنید. یخچال های بسپوک سامسونگ با مدل های متنوعی که دارند، دست خریداران را به شدت باز گذاشته اند. در این مدل های شیک و جذاب، امکان جالب و خاصی که بیش از بیش این مدل ها را محبوب کرده است، رنگ بندی یخچال ها و انتخاب رنگ به دلخواه مشتری می باشد. یعنی می توانید رنگ دلخواه خود را سفارشی سازی نمایید و از رنگی که مناسب فضای شما است، استفاده نمایید تا دکوراسیونتان بیشتر به چشم بیاید. زیرا همه ما متوجه این موضوع هستیم که یخچال قبل آشپزخانه به شمار می رود.

مزایا و معایب یخچال های BESPOKE

شاید این سوال را از خود بپرسید، زمانی که صفر تا صد طراحی یخچال دست خودمان است، چه چیزی بهتر از این. مگر ممکن است ایرادی شامل حالش شود؟ اما باید گفت در هر وسیله ای یک سری مزایا و معایب قطعاً وجود دارد و این دلیل به خوب یا بد بودن وسیله نخواهد شد.

در واقع این موارد را خریدار مشخص می کند که کدام مورد راست کارش است و کدام مورد اجازه خرید را به وی نمی دهد.

  • امکان سفارشی سازی بر طبق رنگ
  • امکان سفارشی سازی بر طبق مدل یک درب یا بیشتر
  • قیمت غیر ثابت به دلیل امکان تغییر بر طبق سلیقه
  • پنل های قابل تعویض در 2 رنگ متفاوت
  • دارای کمپرسور اینورتر دیجیتال
  • قابلیت All-Around Cooling با دمای یکنواخت در کل فضا

اینکه شما برای منزل چه نوع یخچالی مد نظر داشته باشید و یا اینکه چه گزینه ای در اولویت قرار داشته باشد، کاملاً بستگی به شما دارد. مثلاً یک سری افراد ترجیح می دهند یک یخچال ساید داشته باشند که تمام موارد را تحت پوشش خود قرار دهد، اما شخصی ترجیح می دهد اول یک یخچال تک درب تهیه کند بعداً که منزل را عوض کرد و فضای بزرگتری در اختیار داشت، یک قطعه به آن اضافه نماید و مجبور به تعویض یخچال اولیه نشود که در این هنگام وجود یخچالی همچون Bespoke می تواند یک راه چاره باشد و مشکل را به راحتی آب خوردن حل نماید.

بیشتر بخوانید:
راه های کاهش صدای یخچال فریزر

ویژگی های یخچال BESPOKE سامسونگ

در این مدل یخچال های BESPOKE به تبعیت از سایر یخچال ها یکسری امکانات و قابلیت ها قرار داده شده که باعث می شود، این مدل ها چیزی از بقیه یخچال ها کم نداشته باشد و بتوانند به جز طراحی، سایر نیازهای افراد را نیز برآورده نمایند تا مشکلی در کیفیت و کارایی یخچال ایجاد نشود. در این شرایط لازم دانستیم یک سری از ویژگی های این یخچال ها را تحت بررسی قرار داده، تا شما هم در زمان تهیه آن ها ته دلتان قرص شود که یک یخچال همه چیز تمام تهیه کرده اید.

طراحی شیک ماژولار و پازلی

طراحی یکی از ارکان اصلی ومهم در این یخچال های بسپوک سامسونگ می باشد که آن را از هر لحاظی مهم کرده است. در واقع این یخچال ها شاید از لحاظ امکانات بسیار شبیه به مدل های دیگر در این برند باشند، اما به این دلیل Bespoke نام گذاری شده اند که از طراحی فراتر از حالت عادی برخوردار می باشند. به این صورت که می توانند هر مدلی که شما صلاح بدانید در آشپزخانه شما خود نمایی کنند و چهره متفاوتی به آن ببخشند.

طراحی ماژلار در یخچال های bespoke

این یخچال ها که برند سامسونگ اقدام به تهیه آن ها نموده است در مدل های تک درب تا 4 درب طراحی شده اند و این شمایید که انتخاب می کنید چند تکه از این پازل را تهیه کنید. جدا از این قابلیت می توانید با توجه به تنوعی که در پنل های این مدل قرار داده شده که حدود 20 رنگ می باشند، انتخاب کنید یخچال شما چه رنگی باشد و با کدام قسمت آشپزخانه شما ست شود.

موتور اینورتر دیجیتال کم مصرف

موتور این یخچال های بسپوک سامسونگ از نوع اینورتر دیجیتال بوده که به موتورهای کم مصرف شهرت دارند و آوازه آن ها در یخچال های سامسونگ سال هاست بر سر زبان ها مانده است. به صورتی که هیچ گاه نگرانی بابت قبض برق نخواهید داشت، زیرا رده مصرف آن ها A++ می باشد. همچنین این موتورها دارای عمر بسیار طولانی هستند که مدت ها یک نفس برایتان کار می کند و آخ نمی گوید. بیایید کمی راجب صدای این یخچال سامسونگ برایتان بگوییم که از صدای بسیار کمی برخوردار هستند و در زمان ماندن طولانی مدت در آشپزخانه از صدای یخچال عاجز نخواهید شد.

قابلیت خنک کنندگی در یخچال BESPOKE

در یخچال چیزی که بیشتر از همه مورد توجه قرار می گیرد، قطعاً سیستم خنک کنندگی آن می باشد. مثل تلویزیون که کیفیت تصویر در اولویت است و در سیستم صوتی که صدا حرف اول را می زند. بس لازم و ملزم است، یخچالی که تهیه می کنیم بتواند خنک کنندگی با سروسامانی را به فضای داخلی عرضه کند. به این صورت که هوا به کل فضا برسد که در بررسی یخچال سامسونگ Bespoke این کار بر عهده All-Around Cooling می باشد و کاری که می کند، ارسال همه به تمام نقاط یخچال به صورت یکنواخت می باشد. حتی گوشه هایی که مواد غذایی و میوه بر روی هم تلنبار شده اند.

یخچال های BESPOKE

وجود قابلیت Twin Cooling Plus نیز که به جریان هوای دوگانه شهرت دارد، کاری می کند هوا در هر فضا به صورت جداگانه حرکت کند. در این حالت هوای فضای داخل یخچال و فریزر مجزا بوده و از قاطی شدن بود در این دو فضا جلوگیری می کند. این یعنی سامسونگ برای هر قسمت فکری بکر کرده تا بو در یخچال وارد فریزر و بالاعکس نشود.

امکان تنظیم دما در یخچال سامسونگ BESPOKE

هر یخچالی که امکان تنظیم دما نداشته باشد، در واقع کلاهش پس معرکه است. زیرا در هر حالتی برای هر ماده غذایی نیاز به یک دمای خاص داریم . در این یخچال های BESPOKE چیزی که برای این مسئله استفاده شده است، Cool Zone Select بوده که امکان تنظیم دما را ممکن می سازد. به این صورت که اجازه می دهد، دما در 4 حالت؛ یخچال، فریزر، انجماد بالا و دمای خنک تنظیم شود. این یعنی اخیتار صفرتا صد دمای یخچال با شماست.

بررسی یخچال سامسونگ BESPOKE با مدل ها

یکسری مدل در این یخچال ها وجود دارد که در واقع یخچال های BESPOKE را با آن ها می شناسند. به این صورت که از مشهور ترین و کارآمدترین های این مدل یخچال سامسونگ می باشند. در ادامه با Afralland همراه باشید تا شما را با این محصولات 2021 سامسونگ آشنا کنیم تا زمانی که وارد بازار ایران شد، با توجه به اطلاعاتی که دارید بهترین انتخاب را داشته باشید و در واقع انتخابتان هوشمندانه باشد.

یخچال تک درب RR7000 سامسونگ

این مدل یخچال BESPOKE یکی از یخچال های تک درب برند سامسونگ بوده که قسمت بالای آن به صورت یخچال و قسمت پایین آن به عنوان فریزر استفاده می شود. ظرفیت این یخچال های تک درب در این مدل 385 لیتر می باشد که به نسبت مناسب بوده و می تواند یک خانواده کم جمعیت را ساپورت نماید. در واقع این یخچال های تک درب یکی از گزینه های عالی برای افرادی است که به دنبال یخچالی برای جهیزیه بوده که هم قیمت مناسبی داشته باشد وهم فضای کمی را اشغال کند، حتی می توان به دلخواه رنگی را سفارش دهند که با ست آشپزخانه اشان درست و حسابی مچ شود.

یخچال تک درب RR7000 سامسونگ

این یخچال ها در حقیقت مناسب برای افرادی است که فضای کمی در اختیار دارند و بعدها این امکان را دارند که فریزر تکی به آن اضافه نمایند در این مدل ها وجود قابلیت جریان هوای دوگانه کاملاً نمایان بوده و این خاصیت فقط مخصوص یخچال های ساید بای ساید نیست. در این شرایط دمای هوا در هر قسمت یخچال و فریزر به صورت جداگانه در حرکت می باشد. وجود قابلیت Power Cool و Power Freeze منجمد سازی سریع و خنک کنندگی سریع را برای یخچال تک درب BESPOKE به ارمغان می آورد.

یخچال RB7300 از مدل های تک درب

این مدل از یخچال سامسونگ همانند مدل قبلی که معرفی شد، تک درب می باشد. با این تفاوت که ظرفیت آن یک کوچولو بزرگ تر بوده و 390 لیتری است. دلیل این بزرگ تر بودن، وجود قابلیت SpaceMax می باشد که به دلیل عایق بندی عالی که در دیواره ها به کار برده است، این دیواره ها را ظریف تر کرده و فضا را یک هوا بزرگتر نموده است. از ویژگی های جذاب این یخچال ها همان قابلیت خنک کنندگی یکنواخت بوده که در این مدل هم به شدت خودنمایی می کند و خراب شدن مواد غذایی در گوشه کنار یخچال بی معنی می باشد.

مزایا یخچال BESPOKE مدل Family Hub

در این قسمت باید در مورد یک یخچال فوق پیشرفته از برند سامسونگ حرف بزنیم که همانند یک دوست یا بهتر بگوییم دستیار به شما کمک می کند. به این صورت که با قابلیت های هوشمندی که در خود قرار داده می توانند بسیاری از خدماتی که از یک دستیار توقع داریم را در اختیار ما قرار دهد. ظرفیت این مدل یخچال Bespoke در دو نوع 865 و 934 لیتری می باشد که در واقع یخچال های جادار برای یک خانواده پر جمعیت محسوب می شوند. این یخچال ها که به Bespoke های هوشمند شهرت دارند، می توانند از طریق اپلیکیشن SmartThings به گوشی شما متصل شوند و از راه دور امکان تنظیم دما و سایر موارد را در یخچال داشته باشید.

یخچال سامسونگ BESPOKE

همچنین در این مدل این امکان وجود دارد از راه دور از محتویات داخل یخچال با خبر شده و اقدام به خرید نمایید. این یخچال ها به دلیل دوربینی که دارند، زمانی که روبروی آن قرار می گیرید، فضای داخلی دستگاه را به شما نشان می دهند تا نیاز به باز کردن درب نداشته باشید. این کار از طریق صفحه نمایش لمسی که بر روی درب یخچال تعبیه شده است، ممکن می شود و می توان از این صفحه نمایش به عنوان یک مانیتور استفاده کرد و تقویم را فعال کرد و یا یادداشت نوشت و دستور پخت غذا را سرچ کرد.

در فضای داخلی قسمتی تعبیه شده که به Dual Auto Ice Maker معروف می باشد و می توان یخ را به دو حالت خرد شده و معکبی بزرگ در دسترس داشته باشید، زیرا بر روی درب این یخچال های سامسونگ یخساز و آبریزر قرار داده نشده است.

جمع بندی

طراحی BESPOKE به این معنی است که شما می توانید طراح لوازم خانگی خود باشید و یک حس ناب را تجربه کنید. در این حالت یک یخچال تک درب می توانید تهیه کنید و آن را این سر آشپزخانه قرار دهید و یک فریزر تک نیز خریداری کرده و در قسمت دیگری از آشپزخانه قرار دهید. یا اینکه یک درب را به یک رنگ انتخاب کرده و درب دیگر را به رنگ دیگر. بررسی یخچال BESPOKE سامسونگ کاری کرده که با دنیای جدیدی از طراحی و شگفتی هایش آشنا شویم و بتوانید یک یخچال BESPOKE به دلخواه خودمان در آشپزخانه داشته باشیم. مزایا و معایب یخچال BESPOKE را که بررسی کردیم متوجه شدیم، عیوب خاصی شامل حالش نمی شود و بیشتر مزایا و جذابیت می باشد.

🔎 سوالات متداول

1️⃣ یخچال های Bespoke مناسب چه افرادی می باشد؟

✔ این یخچال ها در ظرفیت ها و طراحی متفاوتی ساخته شده اند که برای هر جمعیتی قابل استفاده بوده و با هر رنگی قابل ست شدن می باشد.

2️⃣ موتور یخچال های بسپوک سامسونگ از چه نوعی است

✔ این مدل یخچال های bespoke همانند سایر یخچال های رده بالای سامسونگ دارای موتور اینورتری دیجیتالی می باشند که بسیار کم صدا و کم مصرف هستند.

3️⃣ یخچال های bespoke ارزش خرید دارند؟

✔ بله این تلویزیون ها به دلیل ظرفیت های متنوع و همچنین کیفیت و کارایی که دارند می توانند یک گزینه عالی برای تمام افراد با هر جمعیتی باشند که از قیمت منصفانه ای هم برخوردار می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *